چهارشنبه, 23 آبان 1397
شناسه خبر:846
گزارش لنج نیوز :

بعداز ۱۴سال کاتا تیمی به مدال جهانی رسید/نتیجه تاریخی دختران کاراته

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز، دختران شایسته تیم کاتای ایران با برتری مقابل صربستان برای اولین بار در تاریخ رقابتهای جهانی موفق به کسب مدال در بخش بانوان شد.

ایران و جهان

این تیم با ترکیب یگانه شهپری، گلناز شاهزیدی و عرفانه مساح صبح امروز (جمعه) در حالی کار خود را با پیروزی ٤ بر یک مقابل ایتالیا آغاز کرد که در گام های بعدی با همین نتایج از سد کرواسی و یونان عبور کرده و خود را به نیمه نهایی رساندند.

تیم ایران در نیمه نهایی برابر مصر به میدان رفت و ۵ بر صفر نتیجه را واگذار کرد. دختران کاتارو برای کسب مدال برنز جهان در دیدار رده بندی صربستان را پیش رو داشت که با برتری ۴ بر یک به نشان برنز جهان دست پیدا کرد.

این برای اولین بار است که تیم دختران ایران در رقابتهای کاراته قهرمانی جهان موفق به کسب مدال در بخش کاتای تیمی می شود. گفتنی است آخرین بار ۱۴ سال قبل در رقابتهای جهانی ۲۰۰۳ بندر مارسی کاراته ایران در کاتای تیمی پسران موفق به کسب مدال جهانی شده بود.

برای تیم ایران تاکنون حدیثه جمال، احمدرضا محمودی در کاتای انفرادی،موفق به کسب مدال برنز شده اند. همچنین قاسم خوبرو برای کسب مدال برنز، باربد صداقت و محید نیکوهمت نیز برای کسب مدال طلا به روی تاتامی می روند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها