جمعه, 01 تیر 1397
شناسه خبر:680
گزارش لنج نیوز :

نایب قهرمانی ایران در مسابقات کاپ جهانی کاراته با حضور برادران باتوانی

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز، و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما کاراته کاران کشورمان توانستند به مقام نایب قهرمانی در مسابقات بزرگ کاپ جهانی کاراته در شهر اورلئان فرانسه دست یابند.

ایران و جهان

تیم منتخب کاراته کشورمان متشکل از برادران باتوانی (محمد، محمد علی و محمد رضا باتوانی) و مهدی ملک محمدی به مربیگری استاد علی کمالی در این دوره حضور دارند.

در روز نخست تیم کاراته جمهوری اسلامی ایران موفق شد پس از شکست قاطعانه همه حریفان و چهار پیروزی متوالی به مرحله پایانی راه پیدا کند و در مقابل تیم فرانسه با اختلاف اندک عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد که بدلیل درخشش و اجرای بسیار زیبای کاتا، مورد تشویق وتحسین حضار و حتی داوران نیزقرار گرفت.

همچنین در بخش انفرادی اوپن که بیش از ۱۲۰ شرکت کننده داشت و بسیار سخت و نفس گیر بود محمد رضا باتوانی پس از ۶ پیروزی متوالی و راهیابی به فینال، توانست مدال نقره را کسب کند.

همچنین در جدول بزرگسالان نیز محمد باتوانی موفق به کسب مدال نقره شد.

در این دوره از مسابقات بیش از ۷۰۰ ورزشکار از ۲۱ کشور مطرح از جمله ایتالیا، فرانسه، المان، بلژیک، هلند، الجزایر، اتریش، دانمارک، مجارستان، لهستان، اسپانیا، پرتغال، ایرلند، نروژ، سوئد، استوانی، رومانی، ایران و... حضور دارند.

این دوره از مسابقات کاپ جهانی کاراته که پیش مسابقات جام جهانی و المپیک محسوب می‌شود بدلیل حضور قهرمانان برجسته کاراته جهان از سطح کیفی و کمی بسیار بالایی برخوردار بوده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها