سه شنبه, 21 آبان 1398
شناسه خبر:597
به گزارش ایرنا:

برانکو: الهلال قدرتمند ترین حریف ما در لیگ قهرمانان آسیا است

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز و به نقل از ایرنا، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز ( شنبه) در جمع خبرنگاران،گفت: باید با طاهری به عنوان سرپرست باشگاه نشستی داشته باشم زیرا 10 روز در تهران نیستیم و کار های زیادی در پیش داریم. 

ایران و جهان


وی ادامه داد: تمرکز اصلی ما درحال حاضر بر روی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است و اهالی فوتبال در داخل ایران امیدوارند هر چهار نماینده کشورمان در این رقابت ها موفق باشند. 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص وضعیت حضور مهدی طارمی در دیدار مقابل الهلال اظهار بی اطلاعی کرد.
در روزهای گذشته اخبار مختلفی درخصوص محرومیت مهدی طارمی از نخستین دیدار تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال عربستان مطرح شده است.
برانکو درخصوص دیدار با الهلال اظهار کرد: پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در سخت ترین گروه قرار گرفته و بی تردید الهلال هم قدرتمند ترین حریف ما در این گروه خواهد بود. 
سرمربی سرخپوشان تهران با بیان اینکه اظهار نظر درخصوص نقاط ضعف الهلال اشتباه است گفت: الهلال در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد بسیار خوبی داشته و همیشه شایستگی خود را نشان داده است. این تیم آنقدر قدرتمند است که حتی روی نیمکت خود نیز بازیکن ملی پوش دارد. 
برانکو درخصوص بازیکنان ذخیره این تیم، اظهار کرد: در این مدت با مشکل محرومیت و غیبت بازیکنانم روبه رو بوده ایم اما هر تیمی که بخواهد موفق باشد باید نیمکت قوی در اختیار داشته باشد.
وی افزود:در بازی مقابل سپاهان نشان دادیم چقدر خوب هستیم و با وجود غیبت سید جلال حسینی و کمال کامیابی نیا توانستیم مقابل تیم قدرتمندی چون سپاهان پیروز باشد. 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص غایبان این تیم در سفر به عمان، اظهار کرد: بازیکنان جوان، ما را برای دیدار با الهلال همراهی نخواهند کرد اما در امارات به جمع دیگر بازیکنان اضافه خواهند شد.
تیم فوتبال پرسپولیس در گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الهلال عربستان، الریان قطر و الوحده امارات همگروه است. 
دیدار تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان از هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، سه شنبه 3 اسفند ماه در شهر مسقط پایتخت عمان برگزار می شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها