سه شنبه, 21 آبان 1398
شناسه خبر:1346
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی:

باید نگاه به ورزش در کشور تغییر کند

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید نگاه به ورزش در کشور تغییر کند و در کنار ورزش های توپی سایر ورزش ها هم برجسته شود.

ایران و جهان

حجت الاسلام موسوی لارگانی در حاشیه اولین آیین تجلیل از قهرمانان و نام آوران کشتی اصفهان با بیان اینکه بعد از چهل سال از انقلاب شکوهمند ایران، اولین آیین تجلیل از قهرمانان و نام آوران کشتی در اصفهان برگزار شده اظهار کرد: افتخاری نصیب من شد که امروز در جمع پیشکسوتان و قهرمانان کشتی باشم؛ چرایی برگزاری این آیین برای اولین بار در اصفهان جای تامل دارد.

حجت الاسلام موسوی لارگانی افزود: تجلیل از قهرمانان و نام آوران کشتی اصفهان پس از چهاردهه از وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی شاید گویای این مهم باشد که آنطور که انتظار می رفته در استان اصفهان، به ورزش قهرمانی و پهلوانی کشتی توجه نشده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه همواره دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در صدر توجه مسئولان ورزشی واقع شده ادامه داد: در این سالها مبالغ سنگینی هزینه این دو باشگاه فوتبال شده که اگر با برنامه ریزی و مدیریت به سایر ورزش ها هم اهمیت داده می شد دستاوردهای باارزش بیشتری برای کشور عزیزمان به همراه داشت.

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگزاری برنامه هایی نظیر تجلیل از قهرمانان رشته های ورزشی علاوه بر تقویت انگیزه ورزشکاران می تواند در تغییر نگاه جامعه به سایر ورزشها موثر واقع شود.

وی افزود: باید نگاه به ورزش در کشور تغییر کند و در کنار ورزش های توپی سایر ورزش ها هم برجسته شود.

حجت الاسلام موسوی لارگانی با تاکید بر اینکه مسئولان ورزشی استان به شناسایی استعدادها اهتمام ورزند بیان کرد: مسئولان ورزشی می توانند با برقراری یادداشت تفاهم با سایر ارگان های دولتی نظیر آموزش و پرورش استعدادهای ورزشی استان را کشف کنند.

وی اضافه کرد: باید بر روی استعدادهای شناسایی شده سرمایه گذاری کرد. جوانانی که در خاک آمریکا پرچم ایران را به اهتزاز درمی آورند بالاترین و باارزش ترین سرمایه های کشور هستند و بیشترین درآمد را برای این سرزمین به ارمغان می آورند. بنابراین این ورزش ها، هزینه شان را برمی گردانند پس باید به آنها بها داده شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها