سه شنبه, 21 آبان 1398
شناسه خبر:1337
گزارش لنج نیوز:

قلعه نوعی: فشار های روانی بالاست

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سپاهان فصل گذشته شرایط خوبی نداشت، عده‌ای از خدا بی‌خبر با وارد آوردن فشارهای روانی بازیکنانم را اذیت می‌کنند.

ایران و جهان

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر، در نشست خبری اظهار کرد: نزدیک به بیست سال است که مربیگری می‌کنم اما امروز بازی عجیبی دیدم. عده‌ای از خدا بی‌خبر فشارهای قهرمانی وارد می‌کنند و تیم ما را اذیت می‌کنند.

وی ادامه داد: سه تیم هستند که بیش از  ۱۰۰ میلیارد تومان خرج کرده‌اند. سپاهان فصل گذشته شرایط خوبی نداشت، ما هنوز ۴۰ میلیارد هم خرج نکرده‌ایم.

قلعه‌نویی با تأکید بر اینکه هر فردی که می‌تواند از فردا به جای من بیاید. بازیکنانم را خیلی اذیت می‌کنند. آن‌ها افرادی هستند که منافعشان قطع شده است و دوستدار سپاهان نیستند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در سه بازی گذشته بازیکنانم خوب بازی کردند اما نمی‌توانند به گل برسند که دلیل آن هم فشارهای روانی است که به آن‌ها وارد می‌شود. بازیکنان زحمت می‌کشند اما همین فشارهای روانی بر بازیکنان باعث شده که توپ‌ها در سه قدمی و پنج قدمی دروازه به گل تبدیل نشوند؛ بازیدو تیم استقلال و پرسپولیس در شهرهای دیگر ۵۰ درصد ورزشگاه را در اختیار دارند.

وی با بیان اینکه ما به هیچ‌کسی قول قهرمانی نداده‌ایم، اظهار کرد: هر کسی که ادعا دارد، فردا صبح تیم را تحویل بگیرد. تیم‌های دیگر هزینه‌های زیادی می‌کنند.

قلعه‌نویی گفت: از فردا به فکر بازی بعدی با تیم نساجی هستیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها