سه شنبه, 01 اسفند 1396
گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،این مراسم در حالی بعد از ظهر (جمعه) و در حضور 35 هزار تماشاگر در استادیوم المپیک پیونگ‌ چانگ برگزار شد که کاروان جمهوری اسلامی ایران با پرچمداری سمانه بیرامی باهر، ملی‌پوش اسکی صحرانوردی در آن شرکت کرد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،کاروان کوچک ورزشی ایران در بازی‌های المپیک زمستانی 2018 که در پیونگ چانگ کره جنوبی برگزار می شود، حاضر شده است. در آستانه این بازی‌ها اتفاقی برای کاروان ورزشی ایران رخ داده به طوری که کمپانی سامسونگ ‌اسپانسر اصلی بازی‌های المپیک زمستانی 2018 ، به تمام ورزشکاران شرکت کننده به جز ایران و کره شمالی یک گوشی سامسونگ هدیه داده است. سامسونگ دلیل آن را تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران و کره شمالی عنوان کرده است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اشتغال به ورزش امروزه معنایی متفاوت با آنچه که در سال‌های پیش داشته، پیدا کرده است. شبکه‌های تلویزیونی و رقابت بین آنها پول هنگفتی را وارد دنیای ورزش کرده است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،با بارش برف دوباره پیست‌های اسکی رونق می‌گیرد و فروش تجهیزات و پوشاک ورزش اسکی نیز دوباره افزایش پیدا می‌کند. البته تجهیزاتی که برای خرید آن‌ها معمولا ۴-۵ میلیون تومان هزینه کرد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،در روزهای گذشته جمعی از مربیان و ورزشکاران کشور به دلیل حضور ایران در گروه مرگ جام جهانی پیام های را در صفحه شخص خود در شبکه های اجتماعی منتشر کردند متن برخی از این پیام ها به شرح زیر است.

آخرین اخبار بخش ها