سه شنبه, 01 اسفند 1396

آخرین عناوین شهرستان نجف آباد

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،بمناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقات کونگ فو قهرمانی باشگاههای استان به میزبانی شهرستان نجف آباد در سالن انقلاب برگزارشد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات پرتاب آزاد و تکنیک های فردی مادر و دختر به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور 46 مادر و 46 دختر در بخش پرتاب آزاد و 40 نفر در بخش تکنیک فردی در سالن مجموعه ورزشی انقلاب نجف آباد برگزار گردید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم ووشوی شهرستان نجف آباد موفق شد در لیگ دست یک کشور با نام جام ستارگان، بر سکوی سوم بایستد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقه شطرنج لیگ نجف اباد با حضور۱۱ تیم به مدت یکماه برگزار و در این مسابقات تعداد ۲۰ نفر از شرکت کنندگان دارای ریتینگ بین المللی شرکت کردند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،در پایان هفته هشتم لیگ پومسه استان که در اصفهان انجام گرفت تیم هیات تکواندو شهرستان نجف اباد (الف) با کسب چهار مدال طلای تیمی،چهار مدال طلای انفرادی ، یک نقره و سه برنز و کسب 62 امتیاز با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،بمناسبت گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی استان دربخش جاده باحضور رکابزنان از سراسر استان و با حضور رکابزنانی ازاستان چهارمحال و بختیاری به همت هیات دوچرخه سواری شهرستان نجف آباد و حمایت شرکت الیزخودرو و فروشگاه دوچرخه ملت و با همکاری پلیس راهور شهرستان دربلوار تازه احداث شده فجربا کیفیت ونظم بالا برگزارشد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،معاون استاندار و فرماندار ویژه نجف آباد با صدور پیامی کسب مقام قهرمانی و راهیابی تیم هندبال شهرستان به لیگ برتر هندبال کشور را تبریک گفت.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،فدراسیون تیراندازی با کمان از 8 کماندار در رشته ریکرو جهت حضور در اردوی آمادگی برای مسابقات کاپ آسیایی تایلند دعوت بعمل آورد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم ژیمناستیک نجف آباد موفق شد در مسابقات لیگ استان 17 مدال رنگارنگ کسب نماید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،درمسابقات وزنه برداری نوجوانان آموزشگاه های استان که بمناسبت دهه مبارک فجر با شرکت ۱۰ تیم و ۶۲ وزنه بردار در خانه وزنه برداری استان برگزار شد نجف آباد به مقام قهرمانی رسید ، زرین شهر دوم و خمینی شهر نیز سوم شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،دومین دوره مسابقات کاراته سبک شوتوکان ادونس استان بمناسبت دهه مبارک فجرو یادمان شهید مدافع ولایت و امنیت شهید سجاد شاهسنائی در سالن انقلاب نجف آباد برگزارشد و جام قهرمانی به شونوکان ادونس نجف آباد رسید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،در ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ قهرمانی آقایان استان سبک ﺧﻮاﭼﻮاﻥ که ﺑﺎ ﻫﻤﻜﺎﺭﻱ ﭘﺎﻳﮕﺎﻩ اﺳﺘﻌﺪاﺩﻳﺎﺑﻲ ﻭﻭﺷﻮ ﺑﺴﻴﺞ استان که تحت عنوان یادواره شهدای محله مارچین و به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد تیم نجف آباد بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد .

آخرین اخبار بخش ها