سه شنبه, 21 آبان 1398

آخرین عناوین شهرستان نجف آباد

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات کاراته سبک جهانی شوتوکان ادونس در نجف اباد برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،سیدمحمد طباطبایی در پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان نجف‌آباد:

به گزارش لنج نیوز،در حالی که نیمی از ملی‌پوشان نجف‌آبادی تیم ملی اسکیت فری‌استایل کشورمان به دلیل عدم صدور روادید از حضور در مسابقات جهانی هلند باز ماندند، پسر یکی از مسئولان این فدراسیون به هلند اعزام شده است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رکورد استانی برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان توسط هیات فوتبال شهرستان نجف آباد در سال 1397 با حضور 150 تیم و برگزاری 345  بازی در شبهای ماه مبارک رمضان در 4 سالن شهرستان برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،گردهمایی بزرگ هیاتهای ورزشی شهرستان نجف آباد برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین جلسه گردهمایی روسای هیات های فوتبال شهرستان های استان اصفهان  در سال ٩٧ امروز با حضور هراتیان رئیس هیات فوتبال استان اصفهان و روسای هیات های فوتبال شهرستان های استان اصفهان به میزبانی سالن اجتماعات فرمانداری نجف اباد برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین‌دوره مسابقات آزاد تیراندازی شهرستان نجف‌آباد ویژه ماه مبارک رمضان با استقبال پرشکوه مردم ورزش‌ دوست و علاقمند به این رشته برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کارگروه اوقات فراغت به ریاست صالحی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد و با حضور سید محمد طباطبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان و روسای ادارات عضو ستاد در محل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار گردید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات جودو جام رمضان شهدای شهر قهدریجان سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان ۹۷ شهرستان نجف‌ آباد برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز مسابقات آمادگی جسمانی آقایان در سالن پوریای ولی شهرستان نجف اباد به همت انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک و با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی نجف اباد و با حضور بیش از صد شرکت کننده در پنج رده سنی برگزار گردید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم هندبال بزرگسالان نجف آباد با حضورتیمهای بزرگ کشور به مقام نایب قهرمانی مسابقات ساحلی هفته فرهنگی نکوداشت اصفهان دست یافت.

آخرین اخبار بخش ها