جمعه, 01 تیر 1397
شناسه خبر:765
هیات کشتی شهرستان مبارکه :

در استانه اولین سالگرد درگذشت پهلوان محمدرضا چوپانی/ هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

 • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز، تاریخ سراسر شکوه ایران و آسمان بلند این سرزمین ، همواره شاهد ظهور چهره های بزرگ و ستارگان درخشانی است که نام و یاد ایشان در فرهنگ عمومی مبین مهرورزی و نوع دوستی بوده و عزم و اراده انسان خاکی را برای گذشتن از مرزهای خودخواهی و رسیدن به افلاک ترسیم می نماید.

شهرستان مبارکه

  دهم شهریور ، یادآور مردی از این تبار است .

سالگرد عروج پهلوان محمدرضا چوپانی بزرگ مردی از تبار نیکان ، رشد یافته مکتب امیرالمؤمنین و مردی برخاسته از دیار پهلوانان و جوانمردان ، کرمانشاه قهرمان.

آنچه مسلم است ، تکریم  پهلوانان و قهرمانان کشور ، ستایش افراد و چهره ها نبوده ، بلکه ترویج فرهنگ ورزش و نشر منش پهلوانیست  که عصاره آن ، مهرورزی با همگان است و دوری از رضایل اخلاقی .

ولی افسوس که هزار وعده خوبان ، یکی وفا نکند.

امروز در حالی که صحنه ورزش مقدس کشتی استان اصفهان شاهد نقش آفرینی شاگردانی تعلیم یافته از مکتب سراسر عشق آن استاد اخلاق است که نه وعده بزرگان بر نامگذاری خانه کشتی شهرستان قهرمان پرور مبارکه بنام ایشان را محقق یافته دیدیم و نه اختصاص قطعه ای  بنام قطعه نام آوران و افتخار آفرینان.

با سلام و صلوات به روح تمامی افتخار آفرینان کشور ، از خداوند بزرگ می خواهیم که همه ما را در حفظ و حراست از تمامی سرمایه های مادی و معنوی این مرز و بوم ، موفق و منصور فرماید.

هیات کشتی شهرستان مبارکه

ارسال نظر به عنوان مهمان

 • حسین نصوحی

  لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق...
  قطعآ جامعه ورزشی استان اصفهان و بخصوص شهرستان مبارکه مدیون زحمات این استاد اخلاق وپهلوان پرور است و نام گذاری خانه کشتی شهرستان فقط گوشه ای از رشادتهای پهلوان چوپانی را جبران خواهدکرد.لذا خواهشمنداست مسئولین محترم هر تلاش ممکن را فروگذار نکنند..

  پاسخ
 • رفیق دل شکسته

  سلام
  فقط میتونم بگم دم همه موج سوار ها گرم
  حالا اون موج مردن یک انسان بزرگ باشه یا موفقیتش
  یک سال پیش چه وعده ها که داده نشد ولی...
  داش رضا خدا رحمتت کنه

  پاسخ
 • فرزاد

  باید ی خانه کشتی ب یاد مرحوم پهلوان چوپانی ساخته بشه و همچنین قطعه نام آوران قسمتی ک هستند نام گذاری بشه

  پاسخ

آخرین اخبار بخش ها