جمعه, 06 ارديبهشت 1398
شناسه خبر:1277
گزارش لنج نیوز :

گلایه های دردناک همسر و مادر مرحوم پهلوان چوپانی از عدم اجرای شدن وعده های مسولین شهرستان مبارکه

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،در حاشیه مسابقات کشتی یادبود مرحوم پهلوان محمد رضا چوپانی ،همسر و مادر این بزرگ مرد کشتی شهرستان مبارکه از عدم اجرای شدن وعده های مسولین این شهرستان گلایه کردند.

شهرستان مبارکه

متن پیام قرائت شده در حاشیه این مسابقات توسط همسر مرحوم پهلوان چوپانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 یاأَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا أَوْفُوا بِالْعُقُودِ؛ای کسانی که ایمان آورده اید! به پیمان ها وفا کنید (مائده)

سال ها از عروج آسمانی پهلوان چوپانی نام آور سپری گشت،همان انسان فرهیخته ای که به تنهایی ، منشور جامع و کامل فضایل انسانی و اخلاقیست .

الگوی راستین نسل جوان و نقشه راه و فانوس راهنمای نسل سرگشته امروز و چه سعادتی بهتر از داشتن الگو و سرمشق که انسان بدون اسوه و سرمشق را بسان مرغ بی سر خوانده اند.

ولی افسوس که هزار وعده خوبان یکی وفا نکند.

بسیار گفتیم و نشنیدند که نسل امروز و دیروز این مرزوبوم ، فراوان فراموش کار است و تا نمادی و سمبلی در پیش چشم خویش نبیند،آن را باور نکرده و در کوتاه زمانی به فراموش خانه تاریک خود خواهد سپرد و جز سایه ای مبهم و نامفهوم از آن منشور فضایل انسانی برجای نخواهد ماند.

آری غمناک است که بگوییم نه وعده های مسولین پرتلاش و محترم شهرداری مبارکه و شورای شهر جامه عمل پوشید و نه قول و قرار رنگارنگ نماینده دلسوز،کوتاه سخن آن که قطعه نام آوران  هم در حد یک فکر و ایده باقی ماند و دست خانه کشتی و خیل دلسوزان ، از هر نظر خالی ماند خاضعانه برای هزارمین بار عرض می کنیم که تکریم پهلوان چوپانی اسطوره ای،  بزرگداشت یک انسان نیست ، بلکه تجلیل اخلاق است ، تدوین فلسفه عشق است و نوع دوستی و کوتاهی در آن ، سوزاندن سرمایه یک شهر است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها