جمعه, 23 آذر 1397
شناسه خبر:1159
گزارش لنج نیوز :

جوابیه روسای هیات ها و جمعی از ورزشکاران شهرستان مبارکه به انتشار یک خبر

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،در پی برگزاری باشكوه همايش تجلیل از قهرمانان شهرستان مبارکه شاهد انتشار متنی انتقادی منتسب به يكی از ورزشكاران حاضر در همايش خصوصا خطاب به نماينده محترم شهرستان در يكی از كانالهای خبری شهرستان كه البته خط خبری آن برای همه همشهريان روشن و مبرهن است، بوديم.

شهرستان مبارکه

نويسنده احتمالی مطلب، نسبت به عدم توجه به اقامه نماز اول وقت و ادامه يافتن همايش بعد از اذان، نقدی را مطرح كرده اند كه در پاسخ بايد چند نكته را يادآور شد.

نخست اينكه همه ما از اهميت نماز اول وقت برکسی پوشیده نیست  لذا تاكيد ما هم در جريان برگزاری همايش، توجه به اين امر مستحب بوده و زمان اذان به مدت ۵ دقیقه حرمتگزاری گردید، اما تجليل از ٣٥٠ نفر در ان جمع پرشور بالغ بر دوهزار نفری ، عملا امكان مديريت زمان را از دست اندرکاران که خود ورزشکاران پرتلاش بودند، گرفت .

نكته بعدی اينكه بهتر بود نويسنده يا منتشركنندگان متن مذكور ذره ای انصاف و اخلاق را رعايت مي كردند؛ چرا كه به گواهی ورزشكاران و حضار در وقت اذان مغرب، دقايقی به احترام پخش اذان همايش متوقف شد و نهايت نيم ساعت بعد از اذان نيز همايش پايان يافت،یقینا بعيد می دانم اين سخن ناحق، از لسان و قلم ورزشكارانی كه شهره به منش پهلوانی و جوانمردی هستند، خارج شده باشد.

نكنه پايانی اينكه، اميدواريم نيت نويسنده و منتشر كننده اين متن انتقادی صرفا از باب ياداوری بوده باشد نه اينكه خدای ناكرده دين و واجبات دينی دستمايه عقده گشايی سياسی عده ای كه مشی، سابقه و عملكردشان برای مردم شهرستان مدتهاست كه روشن شده ، قرار گرفته باشد.

بدانيد كه گناه دروغ، تهمت و بازی با آبروی مومن به مراتب نسبت به كوتاهی ناخواسته در انجام يك مستحب الهی بيشتر است.

از طرف جمعی از روسای هیات های ورزشی و ورزشکاران شهرستان مبارکه

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها