پنج شنبه, 04 بهمن 1397
شناسه خبر:1098
افتخاری دیگر برای ورزش اصفهان:

تیم والیبال نشسته سپاهان با حضور بانوان شهر دیزیچه بر بام قهرمانی ایستادند

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،تیم والیبال نشسته بانوان فولاد مبارکه سپاهان در دومین سال حضور خودش در رقابت‌های لیگ برتر به یک افتخار بزرگ دست پیدا کرد.

شهرستان مبارکه

بانوان والیبال نشسته سپاهان دست به انجام یک کار بزرگ زدند و در دومین سال حضور خودشان در رقابت‌های لیگ برتر با شایستگی تمام بر بام قهرمانی ایستادند.

در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال نشسته بانوان که از روز شنبه در سالن والیبال جانبازان و معلولین تهران آغاز شده بود شاگردان مریم کریمی با اقتدار تمام موفق به شکست نمایندگان لرستان، کرمان، خراسان و همدان  شدند و در آخرین دیدار امروز نیز تیم ذوب آهن قهرمان دوره گذشته را با نتیجه ۳ بر صفر با شکست مواجه ساختند و  در نهایت توانستند بر سکوی قهرمانی بایستند.

تیم والیبال نشسته بانوان فولاد مبارکه سپاهان در سال گذشته به عنوان نایب قهرمانی لیگ دست پیدا کرده بود و در این دوره با یک پله صعود افتخاری دیگر برای جامعه ورزش اصفهان و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به ارمغان آورد.

فاطمه یوسفی ، نرجس سخائی ، مینا جعفری ، مریم احمدی ، طاهره هاشمی ، زهرا ایران پور ، زهرا عبدی ، ربابه دانشمند ، سمیرا خالقی ، زینب ملکی ، مهری فلاحی ، معصومه شجرانی و غزل الفت عباسی بازیکنان تیم والیبال نشسته بانوان فولاد مبارکه سپاهان بودند.

هدایت تیم بر عهده مریم کریمی بود و بهارک حقانی‌فر هم سرپرستی تیم را بر عهده داشت،صدیقه اشتری بعنوان مربی و بتول ملکی بعنوان مسئول پشتیبانی این تیم را همراهی کردند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها