چهارشنبه, 24 مرداد 1397

آخرین عناوین شهرستان مبارکه

گزارش اختصاصی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس جدید هیات والیبال شهرستان مبارکه معرفی شد.

زینب ملکی ملی پوش شهر دیزیچه:

به گزارش لنج نیوز،ملی‌پوش دیزیچه ای تیم ملی والیبال ‌نشسته بانوان گفت: امیدوارم با مدالی که در جاکارتا کسب می‌کنیم، نتیجه مسابقات جهانی هلند جبران شود.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات والیبال پیشکسوتان جام شهدای بسیج اصناف شهرستان مبارکه به همت حوزه مقاومت بسیج  اصناف ، اتاق اصناف ، اداره ورزش و جوانان ، هیات والیبال و تربیت بدنی سپاه ناحیه مبارکه با حضور 8 تیم به کار خود پایان داد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،با حضور مسئولین شهرستان مبارکه و شهر دیزیچه زینب ملکی عضو تیم ملی والیبال نشسته جانبازان و معلولین کشورمورد استقبال قرار گرفت.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،با اعلام سایت فدراسیون هندبال رومانی سید علیرضا موسوی خط زن ملی پوش ایرانی و ورزشکار مبارکه ای  تیم دینامو بخارست که قرار داد خود را با این تیم ۴ ساله تمدید کرد با درخششی که در ترکیب دینامو داشت به عنوان بهترین مدافع لیگ رومانی در فصل 2018 انتخاب شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،همایش خانواده بزرگ یوگا به مناسبت روز جهانی این رشته و به همت هیات همگانی در شهرستان مبارکه برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیـم فوتسال شهدای جوهرستان  با شکست تیم بسیج شهید نصیری دهسرخ توانست مقام اول مسابقات فوتسال جام رمضان زیباشهر و بخش گرکن جنوبی را کسب کند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم کیان مهر خولنجان با پيروزى مقابل تيم شهداى شيخ آباد قهرمان مسابقات جام رمضان شهرستان مبارکه شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم هندبال دینامو بخارست با حضور ورزشکار مبارکه ای، قهرمان لیگ ناسیونال رومانی شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم فوتبال ساحلی هامبورگ آلمان در هفته اول رقابتهای بوندس لیگای ساحلی آلمان توانست با هدایت محمد مرفاوی سرمربی ایرانی و بازیکنان مبارکه ای خود در برابر لایپزیک به برتری ۴ بر ۳ دست یابد و شروع خوبی در بوندس لیگا ساحلی داشته باشد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،قرعه کشی مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان مبارکه برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس هیات جودو استان اصفهان به سمت فرماندار جدید شهرستان مبارکه منصوب شد.

آخرین اخبار بخش ها