جمعه, 03 آذر 1396

آخرین عناوین شهرستان مبارکه

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،کارگاه اسیب شناسی ورزشی در شهرستان مبارکه به همت امور اموزش اداره ورزش و جوانان و هیات ووشو شهرستان مبارکه برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، دقایقی پیش طی حکمی از سوی رئیس هیات فوتبال شهرستان مبارکه رئیس جدید کمیته ی داوران این هیات انتخاب شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، جامعه ورزش شهر طالخونچه در پيامی از مهندس سید محمد اطیابی بدليل آنچه كه حمايت از توسعه ورزش خوانده شد، تشكر کردند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،ساعاتی قبل کارگاه تغذیه ورزشی به همت واحد اموزش اداره ورزش و جوانان و هیات کشتی با حضور جمعی از مربیان و ورزشکاران در شهرستان مبارکه برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،طی حکمی از سوی هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان سرپرست جدید هیات ورزش های روستایی شهرستان مبارکه معرفی شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، دونده دانشگاه آزاد مبارکه در دوی 800 متر بازی های داخل سالن آسیا به مدال برنز رسید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، مسابقات کونگ فو پرتوا قهرمانی استان یادواره زنده یاد مسعود دانش در شهرستان مبارکه برگزار خواهد شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، جمعی از روسای هیات های ورزشی و مسولین شهرستان مبارکه در پیامی خطاب به جناب اقای قاسم عربی از پرسنل مجموعه ورزشی 22 بهمن شهرستان مبارکه که در غم از دست دادن فرزند عزادار است، این مصیبت را تسلیت گفتند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، مسابقه انتخابی تیم تنیس روی میز شهرستان مبارکه با شرکت16 نفراز علاقه مندان و فعالان این رشته و درسالن تنیس روی میز ورزشگاه 22بهمن مبارکه برگزار شد.

گزارش لنج نیوز:

به گزارش لنج نیوز، برنامه مسابقات هندبال مقطع ابتدایی مدارس شهرستان مبارکه اعلام شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، لیگ قهرمانان اروپا در حالی به کار خود پایان داد که  بازیکنان ایرانی با شکست رو به رو شدند اما آنها نمایش فوق العاده ای داشتند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، صبح امروز مجمع عادی سالیانه هیات ورزش های پهلوانی و زورخانه ای استان به میزبانی هیات پهلوانی و زورخانه ای شهرستان مبارکه و با حضور مسولین شهرستان برگزار شد.

آخرین اخبار بخش ها