پنج شنبه, 04 بهمن 1397
شناسه خبر:1206
گزارش لنج نیوز :

درخشش رسول معتمدی و عارف خاکی دو وزنه بردار لنجانی در رقابت های وزنه برداری جوانان آسیا

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،یک مدال طلا، سه نشان نقره و دو گردن آویز برنز سهم ورزشکاران شهرستان لنجان در رقابت های وزنه برداری جوانان آسیابود.

شهرستان لنجان

رقابت های وزنه برداری نوجوانان و جوانان آسیا به میزبانی اورگنج ازبکستان با رقابت 248 شرکت کننده دختر و پسر از 22 کشور برگزار شد. در بخش دختران 107 وزنه بردار از 16 کشور و در بخش پسران 141 وزنه بردار از 19 کشور در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

 در این مسابقات عارف خاکی یک مدال طلا یک نشان نقره و یک گردن آویز برنز در دسته 85 کیلو گرم و رسول معتمدی دو نشان نقره و یک گردن آویز برنز در دسته 94 کیلوگرم را به خود اختصاص دادند. همچنین رسول معتمدی توانست با415 امتیاز عنوان دومین وزنه بردار برتر این مسابقات را از آن خود کند. حسین سلطانی دیگر وزنه بردار کشورمان دردسته 77 کیلوگرم با 412 امتیاز عنوان سومین وزنه بردار برتر این مسابقات دست یافت و ابراهیم فارس وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم جوانان قطر با 440 امتیاز، رتبه اول را از آن خود کرد.
شایان ذکر است در رده جوانان علاوه بر عارف خاکی و رسول معتمدی، حسین سلطانی سه مدال طلا در دسته 77 کیلوگرم ، افشین طاهری یک نشان نقره و یک گردن آویز برنز در دسته 85 کیلوگرم، امیر عزیزی سه گردن آویز برنز در دسته 105 کیلوگرم، محمد حسین رئیسی دو نشان نقره و آرمان محمدزاده سه مدال طلا در دسته 105+ کیلوگرم) و کسب 591 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت.
گفتنی است تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان توانست در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا بالاتر از ازبکستان میزبان این رقابت‌ها با کسب 19 مدال رنگارنگ (7مدال طلا، 6 نشان نقره و 6 گردن آویز برنز) به عنوان قهرمانی دست یابد.

*قابل توجه کانال های خبری شهرستان لنجان درج این خبر بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد*

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها