یکشنبه, 01 مهر 1397

آخرین عناوین شهرستان لنجان

گزارش اختصاصی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات والیبال بانوان بخش باغبهادران متولدسال۸۰تا۸۴  به مناسبت هفته دولت باحضور ۹تیم در دو گروه به صورت دوحذفی در سالن آزادی بخش باغبهادران برگزار شد.

گزارش اختصاصی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین دور انتخابی تیم اسکیت رول بال شهرستان لنجان با حضور امید داوری مربی و بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان و مسئول کمیته رول بال استان اصفهان و میلاد گودرزی بازیکن ارزش مند تیم ملی اسکیت رول بال ایران و مربی تیم شهرستان لنجان مصطفی محمدی بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،آئین تجلیل از قهرمانان شهر سده لنجان در رشته های مختلف با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت عمران فولادشهر خبرداد:

به گزارش لنج نیوز،2 مجموعه ورزشی سرپوشیده در مسکن مهر شهر فولادشهر ساخته خواهد شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین جشنواره مینی والیبال و نونهالان پسر شهرستان لنجان با حضور پر شور خانواده ها و تیم های شرکت کننده برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،قرعه کشی مسابقات نونهالان شهرستان لنجان با حضور ۱۰ تیم در یک گروه و جشنواره مینی والیبال شهرستان با حضور ۱۶ تیم در دو گروه ۸ تیمی برگزار خواهد شد.

گزارش اختصاصی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،نماینده تیم‌ملی پومسه زنان و قهرمان باشگاه ایران زمین لنجان گفت:برای نخستین بار است که رشته پومسه در بازی‌های آسیایی برگزار می‌شود؛ من همواره به خودم یادآوری می‌کنم که نماینده پومسه ایران هستم و با عملکردی خوب می‌توانم آینده پومسه را تضمین نمایم.

علیرضا مختاری حمامی:

به گزارش لنج نیوز،ملی‌پوش پارا آسیایی لنجانی گفت: تا کون که بیش از یک ماه تا اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا زمان باقی‌مانده،۸۰ درصد آمادگی دارم و تمام تلاشم را می‌کنم که دست پر برگردم.

گزارش اختصاصی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس جدید هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان لنجان انتخاب شد.

رئیس اداره ورزش لنجان:

به گزارش لنج نیوز،رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان گفت: تقویت ورزش همگانی موجب نشاط اجتماعی می‌ شود و نخستین حق اجتماعی شهروندان است.

شهردار زرین شهر:

به گزارش لنج نیوز،شهردار زرین شهر گفت: امروزه برگزاری مسابقات ورزشی در اغلب کشورهای توسعه یافته نه تنها به عنوان یک تفریح یا یک فعالیت بدنی مطرح بوده بلکه به واسطه محبوبیتی که رشته های مختلف ورزشی در بین مردم دارند به یک صنعت بزرگ تبدیل شده که با جنبه‌های مختلف اقتصادی در هم تنیده است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم فوتسال بانوان سده لنجان از مسابقات لیگ دسته دو فوتسال بانوان بازگشت و سهمیه ورود به لیگ دسته یک را کسب کردند.

آخرین اخبار بخش ها