چهارشنبه, 02 خرداد 1397

آخرین عناوین شهرستان لنجان

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،به نقل از ایمنا مرتضی سلیمی در نشست صمیمی با فرماندار شهرستان لنجان اظهار کرد: در شهرستان لنجان بیش از ۴۶ هیات ورزشی مشغول به فعالیت هستند همچنین بیش از ۲۰ هزار نفر از ورزشکاران ما دارای بیمه ورزشی می باشند و اکثریت این افراد در رشته‌های مختلف ورزشی دارای مقام‌های جهانی و کشوری هستند.

شهردار شهر چرمهین:

به گزارش لنج نیوز،شهاب ثابت راسخ شهردار چرمهین در مراسم و آیین کهن شالورا جاری که در منطقه گردشگری آبشار شاهلولاک برگزار شد اظهار کرد:آیین، آداب و رسوم کهن هر ملت به عنوان عناصر سازنده فرهنگی و میراث فرهنگی ناملموس مردم به شمار می آید و باعث ایجاد احساس تعلق خاطر و دلبستگی شهروندان به مکان و شهر محل زندگی آنان می شود و از مهاجرت شهروندان به شهرهای بزرگ و کلان شهرها پیشگیری می کند بر همین اساس شهرداری و شورای اسلامی شهر چرمهین در دوره پنجم بر این باور هستیم که باید به سمت و سویی حرکت کنیم که آیین و سنن کهن این منطقه را همچون احیاء و مرمت آثار تاریخی شهر پراهمیت و دارای الویت محسوب نموده و با همکاری سازمان میراث فرهنگی نسبت به حفظ ، احیاء و معرفی این سنن کهن اقدام نمائیم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مشایعت دختر نوجوان ملی پوش به مسابقات والیبال جام ملت های آسيا توسط دکترصفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان، با حضور برخی از اعضای شورای شهر زرین شهر، رئيس اداره ورزش وجوانان و هیات والیبال شهرستان لنجان صورت گرفت.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،ورزشکاران باغبهادرانی موفق شدند مقام سوم مسابقات ووشو بانوان باشگاه های استان اصفهان را به خود اختصاص دهند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،خبر سقوط کوهنورد زرین شهری تکذیب شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،یک مدال طلا، سه نشان نقره و دو گردن آویز برنز سهم ورزشکاران شهرستان لنجان در رقابت های وزنه برداری جوانان آسیابود.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،همایش فرهنگی ورزشی فاتحان خرمشهر به میزبانی شهر چرمهین برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهر فولادشهربرگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،ثبت نام در بخش موتور کراس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری شهرستان لنجان اغاز شد.

فرماندار شهرستان لنجان :

به گزارش لنج نیوز،فرماندار شهرستان لنجان در جلسه سازمان های مردم نهاد لنجان با بیان اینکه تعداد 54 سمن در لنجان دارای پروانه فعالیت هستند، گفت: سازمان های مردم نهاد نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت جوانان به ویژه در بخش اشتغال شهرستان را دارند و باید از این سازمان ها حمایت های لازم انجام شود.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،فرماندار شهرستان لنجان در کارگروه فرهنگ افزود:نگاه ویژه به مباحث فرهنگی می تواند بسیاری از معضلات اجتماعی را برطرف کند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات ورزشی پرسنل وظیفه و مددجویان زندان در شهرستان لنجان برگزار شد.

آخرین اخبار بخش ها