دوشنبه, 25 تیر 1397

آخرین عناوین شهرستان لنجان

گزارش اختصاصی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس جدید هیات ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان لنجان انتخاب شد.

رئیس اداره ورزش لنجان:

به گزارش لنج نیوز،رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان گفت: تقویت ورزش همگانی موجب نشاط اجتماعی می‌ شود و نخستین حق اجتماعی شهروندان است.

شهردار زرین شهر:

به گزارش لنج نیوز،شهردار زرین شهر گفت: امروزه برگزاری مسابقات ورزشی در اغلب کشورهای توسعه یافته نه تنها به عنوان یک تفریح یا یک فعالیت بدنی مطرح بوده بلکه به واسطه محبوبیتی که رشته های مختلف ورزشی در بین مردم دارند به یک صنعت بزرگ تبدیل شده که با جنبه‌های مختلف اقتصادی در هم تنیده است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم فوتسال بانوان سده لنجان از مسابقات لیگ دسته دو فوتسال بانوان بازگشت و سهمیه ورود به لیگ دسته یک را کسب کردند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات کاپ آزاد جهانی هلند با درخشش کاراته کاهای ایرانی پایان یافت.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، ملی پوش لنجانی دسته 85 کیلوگرم جوانان گفت: تمامی نفرات در بهترین فرم آمادگی هستند و سعی و تلاش مان تکرار قهرمانی است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم نونهالان جودو فولادشهر موفق به کسب چهار مدال طلا دو مدال نقره و دو مدال برنز در مسابقات جام رمضان استان شد.

گزارش اختصاصی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس جدید هیات ورزش های همگانی شهرستان لنجان معرفی شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات فوتسال ادارات جام رمضان بخش فولادشهر اغاز شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،به نقل از ایمنا مرتضی سلیمی در نشست صمیمی با فرماندار شهرستان لنجان اظهار کرد: در شهرستان لنجان بیش از ۴۶ هیات ورزشی مشغول به فعالیت هستند همچنین بیش از ۲۰ هزار نفر از ورزشکاران ما دارای بیمه ورزشی می باشند و اکثریت این افراد در رشته‌های مختلف ورزشی دارای مقام‌های جهانی و کشوری هستند.

شهردار شهر چرمهین:

به گزارش لنج نیوز،شهاب ثابت راسخ شهردار چرمهین در مراسم و آیین کهن شالورا جاری که در منطقه گردشگری آبشار شاهلولاک برگزار شد اظهار کرد:آیین، آداب و رسوم کهن هر ملت به عنوان عناصر سازنده فرهنگی و میراث فرهنگی ناملموس مردم به شمار می آید و باعث ایجاد احساس تعلق خاطر و دلبستگی شهروندان به مکان و شهر محل زندگی آنان می شود و از مهاجرت شهروندان به شهرهای بزرگ و کلان شهرها پیشگیری می کند بر همین اساس شهرداری و شورای اسلامی شهر چرمهین در دوره پنجم بر این باور هستیم که باید به سمت و سویی حرکت کنیم که آیین و سنن کهن این منطقه را همچون احیاء و مرمت آثار تاریخی شهر پراهمیت و دارای الویت محسوب نموده و با همکاری سازمان میراث فرهنگی نسبت به حفظ ، احیاء و معرفی این سنن کهن اقدام نمائیم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مشایعت دختر نوجوان ملی پوش به مسابقات والیبال جام ملت های آسيا توسط دکترصفرخانلو فرماندار شهرستان لنجان، با حضور برخی از اعضای شورای شهر زرین شهر، رئيس اداره ورزش وجوانان و هیات والیبال شهرستان لنجان صورت گرفت.

آخرین اخبار بخش ها