سه شنبه, 21 آبان 1398
شناسه خبر:598
به دنبال اتفاقات هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال صورت گرفت؛

محرومیت داوران دیدار سپاهان توسط کمیته انضباطی

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز و به نقل از ایمنا ، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال آرای خود را پیرامون دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و هیأت هندبال مرودشت از هفته دوازدهم لیگ برتر را اعلام کرد.

استان اصفهان


متن کامل رأی کمیته انضباطی که به مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام شده به قرار زیر است:
«جناب آقای طاهری

مديرعامل محترم باشگاه فولاد مبارکه سپاهان
با سلام و احترام
متعاقب اتفاقات بوقوع پيوسته در ديدار تيم‌های فولاد مبارکه سپاهان و هيأت هندبال مرودشت که در چهار چوب هفته دوازدهم ليگ برتر باشگاه‌های کشور روز سه‌شنبه 12/11/95 در اصفهان برگزار گرديد، کميته انضباطی فدراسيون هندبال با حضور کليه اعضاء و همچنين طرفين ذيربط در روز يکشنبه مورخه 17/11/95 تشکيل و ضمن استماع اظهارات و دفاعيات افراد و توجه به دلايل و مستندات و پس از حدود 7 ساعت بحث و بررسی و تبادل نظر نهايتاً به شرح ذيل اتخاذ رأی گرديد:
1- با توجه به بررسي‌های بعمل آمده و طبق اظهارات متخصصين و خبرگان هندبال و بازبينی تصاوير ويديويی و بنا بر اقرار هر دو داور مسابقه مذکور مبنی بر اشتباه فاحش داوری در باطل نمودن گل کاملاً قانونی و صحيح بازيکن فولاد مبارکه سپاهان و تغيير سهوی و  غير عمد در نتيجه مسابقه ازاين طريق و با توجه به سکوت قوانين و مقررات جاری هندبال در کشور در اين قبيل موارد و با توجه به استعلام بعمل آمده از فدراسيون جهانی هندبال لذا تا دريافت پاسخ اين مرجع در اين خصوص رأی قطعی اعلام نخواهد شد.

2- با توجه به پذيرش اشتباهات داوران اين ديدار آقايان مهدی توکلی و سعيد ولدخانيان و با در نظر گرفتن دلايل مخففه بصورت قطعی به مدت 3 ماه از قضاوت در ديدارهای داخلی محروم گرديدند. ضمناً نامبردگان مکلف به عذرخواهی مکتوب از جامعه هندبال و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گرديدند.

3- موضوع حضور و هجوم تماشاگران به داخل زمين مسابقه و پرخاشگری عليه داوران و ديگر مسائل بوقوع پيوسته با در نظر گرفتن کمبود وقت پرونده همچنان مفتوح و در جلسات آتی رسيدگی می‌شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها