چهارشنبه, 29 خرداد 1398
شناسه خبر:1248
گزارش لنج نیوز :

آذری: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیاست

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در جلسه معرفی سرمربی جدید تیم به بازیکنان تیم در شروع تمرینات بدن سازی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: با تغییرات اساسی که در ساختار تیم فوتبال انجام دادیم، به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

استان اصفهان

وی گفت: امسال کسی به مجموعه ما اضافه شده، که با علم روز فوتبال دنیا آشناست و شخصیت و کرامت بین المللی دارد. "نمازی" رزومه بزرگی دارد و با آدم های بزرگی هم کار کرده است.

سعید آذری به امکانات سخت افزاری باشگاه ذوب آهن اشاره کرد و افزود: ما قوی ترین تیم ایران هستیم. امکانات خوبی در اختیار داریم و افتخارات کسب شده بسیار خوبی داریم. چهارمین سال متوالی است که در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا حضور داریم و آینده خوبی را در پیش روی خود خواهیم داشت.

وی گفت: روند حرکتی خوبی را طی کرده ایم و به رشد خود ادامه می دهیم، زیرا به صورت برنامه محور عمل می کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اشاره به انتخاب "امید نمازی" به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خاطر نشان کرد: همه مربیانی که در زمان حضور من به ذوب آهن آماده اند، مربیان قابل احترامی هستند، اما فکر می کنم "امید نمازی زاده" بهترین انتخاب برای ذوب آهن بود.

آذری خطاب به بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: امسال سال اثبات توانمندی های شماست و ما باید خیلی چیزها را ثابت کنیم و به اهدافی که ترسیم کرده ایم دست یابیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها