چهارشنبه, 23 آبان 1397
شناسه خبر:1235
گزارش لنج نیوز :

دعوت از ورزشکاران شهرستان های نجف اباد، فلاورجان ،مبارکه و لنجان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،روز قدس میراث گران‌ بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشان از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که در آن مقطع تاریخی با صراحت و قاطعیت نسخه‌ محو اسرائیل از صفحه روزگار را فراروی جامعه بشری قرار داد.

استان اصفهان

صهیونیست غاصب بداند ملت شریف و انقلابی ایران و سایر امت اسلامی همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و تا رسیدن به پیروزی نهائی، نابودی رژیم اشغالگر قدس و آزادی قدس شریف در کنار ملت مبارز فلسطین ایستادگی خواهد کرد.

حضور گسترده و حرکت عظیم مردمی در راهپیمائی روز قدس نیز نشان از عزم و اراده جهان اسلام و آزادیخواهان عالم برای آزادی قدس شریف و برائت جامعه جهانی از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و سرزمین‌های اشغالی فلسطین است.
جامعه ورزش و بسیج ورزشکاران شهرستان های نجف اباد، فلاورجان ،مبارکه و لنجان بار دیگر ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی و حضور گسترده در راهپیمائی روز قدس از ملت شریف ایران دعوت می کند تا با شرکت در راهپیمائی این روز تاریخی، ضمن تجدید بیعت با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، خشم و نفرت خود را از جنایات صهیونیست ها به نمایش بگذارند.

وعده دیدار ورزشکاران شهرستان نجف اباد :

ساعت 9 میدان امام ،باغ ملی شهر نجف اباد

وعده دیدار ورزشکاران شهرستان فلاورجان :

ساعت 11 میدان ازادی شهر فلاورجان

وعده دیدار ورزشکاران شهرستان مبارکه :

ساعت 11 ورزشگاه 22بهمن شهر مبارکه

وعده دیدار ورزشکاران شهرستان لنجان :

ساعت 10 ورزشگاه 17 شهریور شهر زرین شهر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها