چهارشنبه, 23 آبان 1397
شناسه خبر:1232
گزارش تحلیلی لنج نیوز :

افطاری‌ های لاکچری برخی از مربیان و روسای هیات های ورزشی استان اصفهان با طعم تبلیغات

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،متاسفانه در برخی از هیات های ورزشی در استان و نیز شهرستان های استان اصفهان مشاهده می شود که برخی از مربیان یا روسای هیات های ورزشی اقدام به برگزاری ضیافت های مجلل و بزرگ افطاری می نمایند،حالا سوال ما از این افراد این است که هزینه های این ضیافت ها چگونه تامین میگردد و هدف از این ضیافت های لاکچری چیست.

استان اصفهان

سازمان بازرسی کل کشور به سازمان‌ها و اداره‌های دولتی بخشنامه داده است که حق ندارند با بودجه و بیت‌المال مراسم افطاری برگزار کنند، افطاری‌هایی که با آن می‌توان سالانه نزدیک به ١٠‌هزار شغل ایجاد کرد.

قائم‌مقام معاونت نظارت مجلس می‌گوید: براساس بند و تبصره ۲۰ قانون بودجه ۹۷ دستگاه‌ها نمی‌توانند از بودجه کلی کشور برای مراسم افطاری استفاده کنند و درواقع از امسال افطاری دادن ادارات با بودجه عموم مردم غیرقانونی است.

با شروع شدن ماه رمضان بازار افطاری گرفتن هیات ها و مربیان ورزشی هم حسابی داغ می‌شود،ضیافت های که بخش از بودجه ان از جیب همان هیات های ورزشی اما به کام رئیس هیات است،جالب این است که در این ضیافت های مجلل برخی از فرصت استفاده نموده است و هدایایی را به عنوان تبلیغات فعالیت و عملکرد خود به برخی از مربیان و اعضای هیات خود اهدا نموده تا در روزهای اینده بتواند همچنان بر کرسی این هیات تکیه بزند.

 البته خیلی از این هیات ها و مربیان ترجیح می‌دهند یک سفره افطاری ساده برگزار کنند و با همان سادگی هم پذیرای روزه‌داران باشند. اما نکته عجیب ماجرا آن هیات ها و مربیان هستند که ظاهرا به همان سفره ساده افطاری قانع نیستند و ترجیح می‌دهند ضیافت افطاری کمی‌ هم عطر و طعم لاکچری به خود بگیرد،عطر و طعمی که بسیار گران به دست خواهد امد.

سوال وب سایت خبری ورزشی لنج نیوز از این روسا و مربیان هیات های ورزشی این است،به نظر شما هزینه های این ضیافت ها اگر صرف ورزش ،استعداد یابی و یا حمایت از ورزشکاران نیازمند شود بهتر نیست.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها