جمعه, 23 آذر 1397
شناسه خبر:1126
گزارش لنج نیوز :

خواهران منصوریان در تیم نجات منطقه سقوط هواپیمای تهران -یاسوج

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،قهرمان ووشوی جهان درباره حضور خواهرانش در مناطق کوهستانی برای پیدا کردن لاشه هواپیما توضیح داد.

استان اصفهان

در حاشیه اخباری که از منطقه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج به گوش می رسید، خبر حضور خواهران منصوریان در این منطقه برای امدادرسانی جالب به نظر می رسید.

سهیلا و شهربانو منصوریان برای کمک به امدادگران راهی مناطق کوهستانی شده و در امر امدادرسانی به نیروهای متخصص کمک کردند.

الهه منصوریان که امروز خواهرانش را همراهی نکرده بود، درباره حضور این 2 قهرمان ووشوی جهان در منطقه سقوط هواپیما توضیحاتی را ارائه کرد.

این قهرمان زن ایرانی ووشوی جهان درباره دلیل حضور خواهرانش در عملیات امداد گفت: ما اصالتا برای منطقه سمیرم اصفهان هستیم و به همین دلیل با منطقه ای که این حادثه رخ داده، آشنا هستیم،امروز کوهنوردانی که راهی این منطقه شده بودند تا لاشه هواپیما را پیدا کنند، با ما تماس گرفتند و از ما کمک خواستند به همین دلیل سهیلا و شهربانو که به منطقه کاملا تسلط داشتند، به آنجا رفتند تا شاید کاری از دستشان بر بیاید.

وی افزود: ما از بچگی کنار هم به کوهنوردی می رفتیم و کاملا به کوه دنا اشراف داریم  مخصوصا شهربانو آنجا را مثل کف دستش می شناسد و به همین دلیل حضور او امروز می توانست کمک بزرگی باشد.

الهه منصوریان درباره آخرین اخبار از جست و جوی خواهرانش و دیگر نیروهای امدادی گفت: طبق اخباری که من دارم، منطقه ای که هواپیما سقوط کرده، شناسایی شده است، حتی لاشه هواپیما پیدا شده و من نمی دانم چرا به صورت دقیق اعلامی در این باره نشد، البته هنوز نتوانستم با سهیلا و شهربانو مفصل صحبت کنم چون در مناطق کوهستانی هستند.

وی در پایان گفت: حادثه بسیار تلخی رخ داده و به خانواده درگذشتگان تسلیت می گویم ،امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در کشور نباشیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها