جمعه, 23 آذر 1397
شناسه خبر:1120
مسول کمیته قویترین مردان استان خبر داد:

مسابقات کنده زنی قهرمانی استان به میزبانی شهرستان گلپایگان برگزار خواهد شد

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،مسول کمیته قویترین مردان هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان افزود:مسابقات کنده زنی قهرمانی استان به میزبانی شهرستان گلپایگان برگزار خواهد شد.

استان اصفهان

وحید رمضانی دقایقی قبل در گفت و گو با خبرنگار وب سایت خبری ورزشی لنج نیوز خاطر نشان کرد:به بهانه احیای مسابقات قویترین مردان در سطح استان اولین دوره مسابقات کنده زنی باشگاه های استان اصفهان به میزبانی شهرستان قهرمان پرور گلپایگان برگزار خواهد شد.

این مقام مسول یاد اور شد:این مسابقات در تاریخ 4 اسفندماه سال جاری با حضور علاقمندان به این رشته در سالن 17 شهریور شهرستان گلپایگان برگزار خواهد شد.

مسول کمیته قویترین مردان هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان در پاسخ به سوال جایگاه ورزشکاران این کمیته در استان و کشور چگونه است افزود: ورزشکاران کمیته قویترین مردان استان اصفهان در مسابقات کشوری با کسب دو مقام قهرمانی و نیز حضور در مسابقات گوناگون نشان داده اند که استان اصفهان مهد قویترین مردان است و این امر در تاریخ این ورزش به خوبی قابل مشاهده است.

وی در اخر گفت:هدف از برگزاری این مسابقات ترویج ورزش پهلوانی و نیز شناخت استعدادهای برتر جهت حضور در مسابقات کشوری است و امیدوار هستیم تیم استان اصفهان در مسابقات اتیه بتواند به خوبی افتخار افرینی نماید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها