پنج شنبه, 04 بهمن 1397
شناسه خبر:1088
جمعی از روسای ادارات ورزش شهرستان ها تاکید کردند:

حضور ورزشکاران شهرستان های نجف اباد ،لنجان ،فلاورجان و مبارکه در راهپیمایی 22 بهمن پایبندی به اخلاق و فرهنگ است

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،ادارات شهرستان های نجف اباد ،لنجان ،فلاورجان و مبارکه با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از آحاد مردم و ورزشکاران برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن تاکید کردند که، بهمن سالروز آغاز دوران آزادی، عزت، سربلندی و افتخار و حرکت به سمت قله‌های سعادت است.

استان اصفهان

در این بیانیه‌ آمده است: "به یقین حضور چشمگیر جامعه ورزش و به ویژه قهرمانان، ورزشکاران و جوانان برومند همدوش با مردم سلحشور و انقلابی در مراسم پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن بیانگر پایبندی آنان به ارزش‌های والای انسانی، اخلاقی و فرهنگی و تداوم راه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دوران دفاع مقدس خواهد بود.

دهه‌ی فجر همچون آیینه‌ای تبلورگر درخشش خورشید اسلام و انعکاس آن بر ملت غیور ایران بود. ملتی که گوش به فرمان رهبر بیدار و فرزانه خود سردمداران و سرسپردگان حکومت ستمشاهی را از این سرزمین بیرون راند تا ایران عزیز روشنایی وحدت و یکپارچگی را تجربه کند.

روز بیست و دوم بهمن برای ملت ما و در طول تاریخ حیات این ملت روز پایان دوران سرافکندگی و وابستگی و تحقیر و سلطه مستکبران جهانی و مستبدان داخلی و روز آغاز دوران آزادی و عزت و سربلندی و افتخار و حرکت به سمت قله‌های سعادت است.

اینک و در ایام و روزهای‌ درخشان‌ فجر از همه‌ چیز شایسته‌تر تکریم‌ شهیدان‌ و خضوع‌ در برابر روح‌ فداکار آنهاست‌. کسانی که در برابر زیاده خواهی‌های استکبار و توطئه های دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی جانفشانی کردند.

درپایان ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و ارواح طیبه شهدای گرانقدر امیدواریم در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیش از پیش شاهد اقتدار روزافزون ملت افتخار آفرین در عرصه های مختلف باشیم".

 

*سید محمد طباطبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف اباد

*مرتضی سلیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنجان

*روح الله کاظمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مبارکه

*رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها