دوشنبه, 03 مهر 1396

آخرین عناوین استان اصفهان

رئیس هیأت کونگ‌ فو استان اصفهان:

به گزارش لنج نیوز، رئیس هیأت کونگ‌فو و هنر‌های رزمی استان اصفهان با اشاره به اینکه نخستین تجلیل از پیشکسوتان فدراسیون کونگ‌فو به میزبانی اصفهان برگزار شد، گفت: استان اصفهان بالاترین تعداد ورزشکار در رشته کونگ‌فو را دارد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،منا دریس محمودی، ندا چملانیان، فرزانه زارعی، فاطمه ایدلخانی، فرزانه مرادیان، هاله متقیان و فرانک بابلیان هفت بازیکن ذوب آهنی دعوت شده به این اردو هستند.

به گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،روز قدس میراث گران‌ بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشان از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که در آن مقطع تاریخی با صراحت و قاطعیت نسخه‌ محو اسرائیل از صفحه روزگار را فراروی جامعه بشری قرار داد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، اولین جلسه تمرین سپاهان عصر چهارشنبه و با حضور ۱۰ بازیکن بزرگسال و ۱۳ بازیکن رده‌های زیر ۲۳ سال، امید و جوانان در مجموعه باغ فردوس زیر نظر زلاتکو کرانچار و دستیارانش برگزار شد. در این تمرین مدیران ارشد شرکت فولاد مبارکه سپاهان، مدیران باشگاه و هواداران سپاهان حضور داشتند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، فدراسیون جهانی تنیس روی میز برای نخستین بار نشان لیاقت و شایستگی را به شاهرخ شهنازی رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اهدا کرد.  

سرمربي تيم ملي واليبال اعلام كرد:

به گزارش لنج نیوز، سرمربي تيم ملي واليبال ايران نام 20 بازيكن را براي حضور در اردوي تيم ملي اعلام كرد كه نام 3 بازيكن اصفهاني در آن به چشم مي‌خورد.

هفته بیست و سوم لیگ برتر:

به گزارش لنج نیوز، تیم‌های سپاهان و ذوب‌‌آهن اصفهان از هفته بیست و سوم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان از ساعت 16 به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک سپاهان به پایان رسید.

رئیس هیات بوکس استان اصفهان خبر داد:

به گزارش لنج نیوز،مجید رمضان‌پور اظهار کرد: کمیته فنی فدراسیون بوکس نام 19 بوکسور را به عنوان لیست دوم برای حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان اعلام کرد که چهار ورزشکار اصفهانی نیز در این لیست حضور دارند.

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان :

به گزارش لنج نیوز، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود بارها به حضور تأثیرگذار بانوان ورزشکار در میادین بین‌المللی تأکید و آن‌ را حتی از بالارفتن پرچم ایران هم مقدس‌تر دانسته‌اند.‌

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان خبر داد:

به گزارش لنج نیوز، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: پیست اسکی فریدون‌شهر در مزایده به شرکت تعاونی این شهرستان سپرده شد و تعاونی پس از تکمیل و تجهیز، بهره‌ برداری از این پیست را به مدت 25 سال در اختیار گرفت.

نایب ‌رئیس هیات ووشوی استان اصفهان:

به گزارش لنج نیوز، نایب ‌رئیس بانوان هیات ووشوی استان اصفهان گفت: در مسابقات ووشوی قهرمانی کشور رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان، بانوان اصفهانی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

به دنبال اتفاقات هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال صورت گرفت؛

به گزارش لنج نیوز و به نقل از ایمنا ، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال آرای خود را پیرامون دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و هیأت هندبال مرودشت از هفته دوازدهم لیگ برتر را اعلام کرد.

آخرین اخبار بخش ها