جمعه, 03 آذر 1396

آخرین عناوین استان اصفهان

سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان سپاهان :

به گزارش لنج نیوز، سرمربی تیم والیبال نشسته بانوان سپاهان گفت: با وجود اینکه باشگاه سپاهان قرارداد مالی با تیم نبسته اما ترکیب فصل گذشته حفظ شده و هیچکدام از بازیکنان ما را تنها نگذاشتند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،بر اساس قرعه کشی انجام شده، ۵ تیم در گروه A و ۵تیم در گروهB حضور خواهند داشت و مسابقات مرحله اول با حضور تیم های حاضر برگزار خواهد شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،لیگ فوتبال بزرگسالان شهرستانها شامگاه روز دوشنبه 29 آبان باحضور 12 تیم قرعه کشی شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: بهتر است در کمپینی که برای خرید اجناس و کمک های غیر نقدی برای کمک به زلزله زدگان ایجاد شده، مالیات و ارزش افزوده را حذف کنند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مهدی حيدری ورزشکار اصفهانی موفق به کسب مقام سوم مسابقات جهانی ووشو سنتی شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، این مسابقات در دو وزن 105 کیلوگرم و نخستین دوره مسابقات قویترین مردان در 95 کیلوگرم در مجموعه ورزشی کیانپور البرز برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، در نخستین هفته لیگ برتر فوتبال بانوان باشگاه های کشور و در اولین دربی اصفهانی ها تیم فولاد مبارکه سپاهان موفق شد با 7 گل زده و 3 گل خورده تیم ذوب اهن را از پیش رو بردارد .

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، الهه جهانگیری خبرنگار وب سایت خبری ورزشی لنج نیوز در مصاحبه ای اختصاصی با شهربانو منصوریان ووشو کار اصفهانی از برنامه ها ، افتخارات  و حضور در مسابقات مختلف در روزهای اینده گفت.

رئیس هیأت کونگ‌ فو استان اصفهان:

به گزارش لنج نیوز، رئیس هیأت کونگ‌فو و هنر‌های رزمی استان اصفهان با اشاره به اینکه نخستین تجلیل از پیشکسوتان فدراسیون کونگ‌فو به میزبانی اصفهان برگزار شد، گفت: استان اصفهان بالاترین تعداد ورزشکار در رشته کونگ‌فو را دارد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،منا دریس محمودی، ندا چملانیان، فرزانه زارعی، فاطمه ایدلخانی، فرزانه مرادیان، هاله متقیان و فرانک بابلیان هفت بازیکن ذوب آهنی دعوت شده به این اردو هستند.

به گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،روز قدس میراث گران‌ بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشان از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که در آن مقطع تاریخی با صراحت و قاطعیت نسخه‌ محو اسرائیل از صفحه روزگار را فراروی جامعه بشری قرار داد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، اولین جلسه تمرین سپاهان عصر چهارشنبه و با حضور ۱۰ بازیکن بزرگسال و ۱۳ بازیکن رده‌های زیر ۲۳ سال، امید و جوانان در مجموعه باغ فردوس زیر نظر زلاتکو کرانچار و دستیارانش برگزار شد. در این تمرین مدیران ارشد شرکت فولاد مبارکه سپاهان، مدیران باشگاه و هواداران سپاهان حضور داشتند.

آخرین اخبار بخش ها