دوشنبه, 25 تیر 1397

آخرین عناوین استان اصفهان

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان:

به گزارش لنج نیوز،موسوی لارگانی گفت: استمرار در موفقیت های ورزشی که می تواند نشاط ملی را به ارمغان آورد یک اتفاق بزرگ است بنابراین مسئولین باید برای موفقیت های ورزشی که باعث می شود دل یک ملت شاد شود حمایت ها و توجه جدی داشته باشند در این بین مجلس شورای اسلامی هم که قانون اختصاص بیست و هفت صدم درصد از مالیات ارزش افزوده به ورزش را تصویب کرده است باید این قانون را فراتر از برنامه ششم توسعه کشور دائمی کند و ما برای تحقق این مهم تلاش خود را انجام می دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان:

به گزارش لنج نیوز،مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: هیئت ورزش‌های رزمی استان موفقیت‌هایی را به دست آورده است و جزو موفق‌ترین هیئت‌های ورزشی استان محسوب می‌شود، اما نباید دست از تلاش بردارد و باید با کمک مخالفان و نزدیک کردن آن‌ها به هیئت، پیشرفت کند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در جلسه معرفی سرمربی جدید تیم به بازیکنان تیم در شروع تمرینات بدن سازی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: با تغییرات اساسی که در ساختار تیم فوتبال انجام دادیم، به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،سعید آذری مدیر عامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با حضور در دفتر مرکزی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با مسعود تابش، مدیر عامل این باشگاه دیدار و گفتگو کرد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،روز قدس میراث گران‌ بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشان از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که در آن مقطع تاریخی با صراحت و قاطعیت نسخه‌ محو اسرائیل از صفحه روزگار را فراروی جامعه بشری قرار داد.

گزارش تحلیلی لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،متاسفانه در برخی از هیات های ورزشی در استان و نیز شهرستان های استان اصفهان مشاهده می شود که برخی از مربیان یا روسای هیات های ورزشی اقدام به برگزاری ضیافت های مجلل و بزرگ افطاری می نمایند،حالا سوال ما از این افراد این است که هزینه های این ضیافت ها چگونه تامین میگردد و هدف از این ضیافت های لاکچری چیست.

تابش، مدیر عامل سپاهان:

به گزارش لنج نیوز،تابش، مدیر عامل سپاهان گفت:قرارداد قلعه نویی با تمام آپشن‌ هایش نزدیک به ۳ میلیارد است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن انتخاب شد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت:

به گزارش لنج نیوز،مسعود تابش پس از عقد قرارداد با امیر قلعه نویی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: قلعه نویی برنامه های خود را به باشگاه ارائه داده است و باید آن را مطالعه کنم. در حال حاضر در مورد کلیات مباحث صحبت کرده‌ایم و هنوز برنامه وی را مطالعه نکرده‌ام. در مورد جزییات برنامه قلعه‌نویی کمی فرصت بدهید تا پس از مطالعه، درباره آن صحبت کنم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین دوره مسابقات رنکینگ اسنوکر استان اصفهان به میزبانی باشگاه کولان برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم مدیریتی باشگاه فولادمبارکه سپاهان مذاکرات بسیار مثبتی را با گزینه اصلی سرمربی گری سپاهان انجام داده و در آینده ای نزدیک این خبرها رسما اعلام خواهد شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،محمد گنج خان لو که پیش از این عضو تیم دوچرخه سواری پیشگامان کویر یزد بود با نظر مساعد سرمربی تیم دوچرخه سواری فولاد مبارکه سپاهان  مهران اسماعیلی ، در فصل پیش رو با پیراهن طلائی پوشان سپاهان برای این باشگاه رکاب خواهد زد.

آخرین اخبار بخش ها