چهارشنبه, 02 خرداد 1397

آخرین عناوین استان اصفهان

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم مدیریتی باشگاه فولادمبارکه سپاهان مذاکرات بسیار مثبتی را با گزینه اصلی سرمربی گری سپاهان انجام داده و در آینده ای نزدیک این خبرها رسما اعلام خواهد شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،محمد گنج خان لو که پیش از این عضو تیم دوچرخه سواری پیشگامان کویر یزد بود با نظر مساعد سرمربی تیم دوچرخه سواری فولاد مبارکه سپاهان  مهران اسماعیلی ، در فصل پیش رو با پیراهن طلائی پوشان سپاهان برای این باشگاه رکاب خواهد زد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،ثبت نام دوره ماساژ ورزشی هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان اغاز شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،استاندار اصفهان در دیدار با مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت:  ذوب آهن با تمام مشکلاتی که داشت نتایج خوبی گرفت. این نشان از مدیدریت خوب باشگاه دارد. مدیریت خوب امکانات می آورد، انگیزه می آورد. همه چیز پول نیست. نتایج ذوب آهن با شرایط مالی سختی که من در جریان آن بوده و هستم نشان دهنده تفاوت و تاثیر مدیریت در کارهاست.

گزارش لنج نیوز:

به گزارش لنج نیوز،با حضور مسول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان ،مسول تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی،هاشم قنبری قهرمان آسیا وجهان،فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان ذوب آهن ومدیر تربیت بدنی حوزه بسیج شهید تندگویان ذوب آهن آیین تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران حوزه بسیج شهید تندگویان کارخانه ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

وحید رمضانی:

به گزارش لنج نیوز،در سال جدید برنامه های خوبی پیش روی کمیته قویترین مردان استان اصفهان است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،زینب ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مورد انتخابش به‌عنوان برترین ورزشکار زن سال ۹۶ استان اصفهان اظهار کرد : واقعاً فکر نمی‌کردم به‌عنوان برترین ورزشکار زن انتخاب شوم ، درست است در لیگ برتر با تیم فولاد مبارکه سپاهان به مقام قهرمانی رسیدیم اما در مجموع سال ۹۶ نسبت به سال‌های گذشته مدال‌های کمتری به دست آورده بودم . در سال‌های اخیر  که در مسابقات پارالمپیک و پاراآسیایی حضور داشتم ، مدال‌هایی به دست آورده بودم و کارنامه پر مدالی داشتم ، اما خوشحال هستم که این اتفاق افتاد و به‌عنوان برترین ورزشکار زن سال ۹۶ انتخاب شدم .

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ، مسعود تابش در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت : متاسفانه از بازی مقابل پیکان راضی نیستیم بچه‌‌ها عملکرد ضعیفی داشتند و این شکست برای ما خیلی سخت بود، اما خدا را شکر سعی کردیم خوب ریکاوری کنیم ،‌ تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم ، ان‌شاءالله بازیکنان در زمین مسابقه خودشان را نشان دهند به هر حال بازی سختی مقابل تراکتورسازی داریم ، باید تمام توانمان را بگذاریم چرا که فولاد مبارکه سپاهان باشگاه بزرگی است طبیعی است باشگا‌ه‌های بزرگ ممکن است شرایط بدی پیدا کنند به هر حال سپاهان امکانات خوبی دارد ، مطمئنا در آینده با توجه به برنامه‌ای که داریم برای قهرمانی می‌جنگیم .

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات فوتسال ایمیدرو کشور با حضور 19 تیم از قدرتمندترین تیم های کشور به میزبانی منطقه ویژه هرمزگان برگزار گردید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،قهرمان ووشوی جهان درباره حضور خواهرانش در مناطق کوهستانی برای پیدا کردن لاشه هواپیما توضیح داد.

مسول کمیته قویترین مردان استان خبر داد:

به گزارش لنج نیوز،مسول کمیته قویترین مردان هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان افزود:مسابقات کنده زنی قهرمانی استان به میزبانی شهرستان گلپایگان برگزار خواهد شد.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان خبر داد:

به گزارش لنج نیوز،احمد بازوبندی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان گفت: کمیته های آفرود، کراس و تریل منتظر اعلام کمک دستگاهای ذیربط برای اعزام و کمک رسانی به مناطق صعب العبور حادثه سقوط هواپیما هستند.

آخرین اخبار بخش ها