پنج شنبه, 04 بهمن 1397
شناسه خبر:975
گزارش لنج نیوز :

با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان از هاجر صفرزاده قهرمان قهدریجانی آسیا تجلیل شد

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،با حضور حجه الاسلام موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ؛ رئیس و معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از علاقمندان به ورزش در شهر قهدریجان با حضور در منزل هاجر صفرزاده دارنده سه مدال طلا مسابقات پارا آسیایی امارات تجلیل بعمل آمد.

شهرستان فلاورجان

نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از افتخار آفرینی های این جوان قهدریجانی گفت : شهرستان فلاورجان پتانسیل بالای در ورزش دارد که با حضور اقای رئیسی که خود از قهرمان آسیا و جهان هستند باعث شده تحول عظیمی در ورزش شهرستان ایجاد شود.

حجه الاسلام موسوی لارگانی تکریم و حمایت از جوانان قهرمان و افتخار آفرین ملی وزنه بین المللی شهرستان را مهم ارزیابی کرد و افزود: به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان در میادین بین المللی باعث ایجاد انگیزه و غرور در بین جوانان می شود که با توجه و تکریم از این عزیزان باعث می شود که خیلی از ناهنجاری ها در اجتماع از بین برود و بنده هم قول می دهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود.

رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان نیز افزود: زحمات طاقت فرسا و تمرینات نفسگیر و پرفشار باعث شد تا خانم صفرزاده تبدیل به یکی از قهرمانان پرافتخار شهرستان فلاورجان ؛ استان و کشور شود .

رئیسی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خانواده این جوان قهدریجانی افزود : قطعا یکی ازعوامل اصلی و موثر در مسیر قهرمانی ورزشکاران خانواده هستند که این شامل حمایت های مالی و معنوی و تشویق آنها می باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها