چهارشنبه, 23 آبان 1397
شناسه خبر:891
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان :

هیات های ورزشی شهرستان فلاورجان به کمک زلزله زدگان کرمانشاه شتافتند

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز، رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان صبح امروز در گفت و گوی خبری با خبرنگار وب سایت خبری ورزشی لنج نیوز افزود:هیات های موتور سواری و اتومبیل رانی و کوهنوردی شهرستان فلاورجان در روزهای گذشته با اعزام نیرو و مواد غذایی به کمک زلزله زدگان کرمانشاه شتافتند.

شهرستان فلاورجان

وی افزود: در ادامه این برنامه ها هیات پهلوانی و زورخانه ای این شهرستان برنامه ی جهت ابراز همدردی با زلزله زدگان کرمانشاه برگزار کردند که نشان از حس انسان دوستی مردم خوب فلاورجان دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان خاطر نشان کرد: جامعه ورزش همواره در این گونه مراسمات سهم بسزایی را دارد،همیشه این ورزشکاران هستند که از سوی مردم حمایت می‌شوند و حالا نوبت ورزشکاران است که به این مردم ستمدیده کمک کنند.

رحمان رئیسی گفت: در روزهای اینده برنامه ای توسط اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی این شهرستان جهت کمک به زلزله زدگان غرب کشور برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در اخر افزود:از درگاه خداوند منان برای کسانی که جان خود را از دست داده اند طلب مغفرت کرده و برای بازماندگان و خانواده های آنها صبر و اجر مسئلت می نمایم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها