جمعه, 23 آذر 1397
شناسه خبر:1260
گزارش لنج نیوز :

برگزاری مسابقات تکواندو در شهر قهدریجان

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،مسابقات کیوروگی در رده های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در سالن شهید مرادی قهدریجان برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

شهرستان فلاورجان

مسابقات کیوروگی خردسالان ، نونهالان و نوجوانان پسر به منظور شناسایی برترینها جهت انتخابی تیم شهرستان برای لیگ استان اصفهان با حضور رییس هیات جناب استاد محمدعلی کاظمی و دبیر هیات جناب استاد محمد توکلی و جمعی از اساتید دیروز جمعه مورخه ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ و با شرکت ۸۳ نفر هوگوپوش واقع در سالن شهید مرادی قهدریجان در یک شیهاپ جانگ برگزار گردید.

نفرات برتر خردسالان به شرح ذیل معرفی شدند:

وزن اول(۲۸ کیلو(

۱-علی وهمن (طاد(

۲-محمدرضا متولی( صاحب الزمان(

۳-امیرحسین رفیعی(صاحب الزمان(

وزن دوم(۳۰ کیلو(

۱-محمد هاشم زاده(صاحب الزمان(

۲-میلاد مرادی(انقلاب قهدریجان(

۳-ابوالفضل طالبی(طاد(

وزن سوم(۳۲ کیلو(

۱-سعید باقری(طاد(

۲-علی طاهری( انقلاب قهدریجان(

۳-جواداسماعیلی(انقلاب قهدریجان(

وزن چهارم(۳۴کیلو(

۱- محمد مهدی رییسی(صاحب الزمان(

۲-عرفان رحمانی(صاحب الزمان(

۳-امیر محمد متولی(صاحب الزمان(

وزن پنجم(۳۶ کیلو(

۱-پارسا امیر آبادی (طاد(

۲-یوسف عباس زاده(انقلاب قهدریجان(

۳-مسیح زارع(صاحب الزمان(

وزن ششم(۳۸ کیلو(

۱-امیرحسین هادیان(بنیاد قهدریجان(

۲-محمد عرفان کشاورز(صاحب الزمان(

وزن هفتم(۴۰+ کیلو(

۱-مهدی احمدی(بنیاد قهدریجان(

۲-رضا حمزه زاده( انقلاب قهدریجان(

۳-ابوالفضل احمدی(بنیاد قهدریجان(

نفرات برتر نونهالان به شرح ذیل معرفی شدند:

وزن اول(۳۳ کیلو(

۱-علی اکبر طالبی (طاد(

۲-جواد جمالی(بنیاد قهدریجان(

۳-محمد هادی کبیری(بنیاد قهدریجان(

وزن دوم(۳۷کیلو(

۱- مسیح جعفری(بنیاد قهدریجان(

۲-طاها حسن پور(انقلاب قهدریجان(

۳-رضا مرادی(انقلاب قهدریجان(

وزن سوم(۴۱ کیلو(

۱-علی توکلی(انقلاب قهدریجان(

۲-علی مردانی(صاحب الزمان(

۳-مهدی محمدی(بنیاد قهدریجان(

وزن چهارم(۴۵ کیلو(

۱-محمدحسین سلمانیان(انقلاب قهدریجان(

۲-حسین کاظم زاده(انقلاب قهدریجان(

۳-محمدحسین دوستی زاده(صاحب الزمان(

وزن پنجم(۴۹ کیلو(

۱-رضا زارع(صاحب الزمان(

۲-محمدرضا یزدی(انقلاب قهدریجان(

۳-حسن محمدی(بنیاد قهدریجان(

وزن ششم(۵۳ کیلو(

۱-محمد باقری(طاد(

۲-امیر فرهادی(صاحب الزمان(

۳-مهدی کاظم زاده(انقلاب قهدریجان(

وزن هفتم(۵۷ کیلو(

۱-امیرحسین بابایی( انقلاب قهدریجان(

۲-امیرحسین مهدی زاده(انقلاب قهدریجان(

۳-حسین صباغی(انقلاب قهدریجان(

وزن هشتم(۶۱ کیلو(

۱-مهدی مرادی(قاسم)(انقلاب قهدریجان(

۲-علی مرادی(بنیاد قهدریجان(

۳-طاها امینی(صاحب الزمان(

وزن نهم(۶۵+ کیلو(

۱-علی توکلی(افجد(

۲- محمد آقایی(بنیاد قهدریجان(

۳-مهدی کاظمی(انقلاب قهدریجان(

نفرات برتر نوجوانان به شرح ذیل معرفی شدند:

وزن اول(۴۸ کیلو(

۱-حسن امینی(طاد(

۲-محمد مرادی(انقلاب قهدریجان(

وزن دوم(۵۱ کیلو(

۱-علیرضا متولی(صاحب الزمان(

۲-ابوالفضل جعفری(طاد(

۳-مهدی اسماعیلی(انقلاب قهدریجان(

وزن سوم(۵۵ کیلو(

۱-علیرضا اسماعیلی(انقلاب قهدریجان(

۲-مهدی مرادی(صاحب الزمان(

وزن چهارم(۵۹ کیلو(

۱-حمیدرضا مرادی(انقلاب قهدریجان(

۲-علی رحمانی(صاحب الزمان(

۳-دانیال فرهادی(صاحب الزمان(

وزن پنجم(۶۱ کیلو(

۱-مهدی کریمی(انقلاب قهدریجان(

۲-امین حیدری(طاد(

۳-امیرحسین یادگاری(انقلاب قهدریجان(

وزن ششم(۷۳+ کیلو(

۱-محمد زارع(صاحب الزمان(

۲-کیارش محبی(الغدیرابریشم(

برترینهای تمام رده های سنی این مسابقات به شرح ذیل اعلام شدند:

داور نمونه:مجید عرب

مربی نمونه:یدالله جعفری

بازیکن فنی:علی توکلی(انقلاب قهدریجان(

بازیکن اخلاق:علی مرادی(بنیاد‌ قهدریجان(

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها