چهارشنبه, 23 آبان 1397
شناسه خبر:1218
رحمان رئیسی:

مجموعه ورزشی شهید بهشتی فرسوده و شایسته ورزشکاران فلاورجانی نیست

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز، مجموعه ورزشی شهید بهشتی فرسوده و شایسته ورزشکاران فلاورجانی نیست،تعمیرات این مجموعه بعد از سه دهه فعالیت راشروع کرده ایم.

شهرستان فلاورجان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در حاشیه بازدید از روند تعمیرات مجموعه ورزشی شهید بهشتی فلاورجان گفت :بعضی سالن های ورزشی شهرستان فلاورجان بدلیل اینکه سالها است ساخته شده اند واقعا فرسوده شده اند و برایم جای تعجب داره چرا این سالن ها با عمر بیشتر از ۳۰ سال در این مدت تعمیرات و بازسازی اساسی صورت نگرفته است که با پیگیری های متعدد و با تلاش های نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت ورزش و جوانان اعتبارات خوبی جهت تعمیرات دو مجموعه ورزشی در مرکز شهرستان  و بخش پیربکران توسط وزیر ورزش اختصاص پیدا کرده است .

رحمان رئیسی خاطر نشان کرد:وضعیت مجموعه شهید بهشتی فلاورجان بدلیل فرسوده بودن شایسته ورزشکاران فلاورجانی نبود و انشالله در تلاش هستیم به بهترین نحو تعمیرات را انجام دهیم تا بعد از نزدیک به سه دهه یک مجموعه بازسازی شده و شکیل جهت تمرینات و مسابقات در مرکز شهرستان داشته باشیم.

وی افزود:در تلاش هستم که بتوانیم یک زورخانه ؛ چمن مصنوعی، خانه جوان و خوابگاه را هم در آینده نزدیک به این مجموعه اضافه نماییم تا یک مجموعه کامل در مرکز شهرستان جهت میزبانی مسابقات استانی و کشوری در مرکز شهرستان داشته باشیم .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها