چهارشنبه, 23 آبان 1397
شناسه خبر:1181
گزارش لنج نیوز :

برگزاری اولین دوره مسابقات کیک بوکسینگ IMAO استان در شهرستان فلاورجان

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،اولین دوره مسابقات کیک بوکسینگ IMAO استان اصفهان گرامیداشت یاد و نام شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان با حضور قهرمانان این رشته در دو بخش آقایان و بانوان در سالن شهید رهنما مجموعه ورزشی شهید بهشتی فلاورجان برگزار خواهد شد.

شهرستان فلاورجان

این دوره از مسابقات که برای اولین بار در سبک جدید کیک بوکسینگMIAO در استان اصفهان برگزار می شود با پیگیری ها و تلاش های مصطفی اسلامی رئیس این سبک که از قهرمان رزمی جهان و شهرستان فلاورجان می باشد در تاریخ ششم و هفتم اردیبهشت ماه در مرکز شهرستان فلاورجان برگزار خواهد شد.

مصطفی اسلامی این رشته را یکی از سبک های زیبا در ورزش رزمی دانست و گفت : خیلی از دوستان تلاش کردند که این مسابقات در مرکز استان برای اولین بار برگزار شود ولی باتوجه به استعداد های بالای ورزش های رزمی در شهرستان فلاورجان و حمایت های رئیس اداره ورزش و جوانان که شرایط را جهت برگزاری مسابقات فراهم نمودند،تصمیم به برگزاری این مسابقات در شهرستان نمودیم.

اسلامی همچنین افزود :با توجه به درخواست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان این رقابت ها به نام جام شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان نام گذاری گردید و انشالله در پایان نفرات برتر این مسابقات بعد از حضور در اردوهای تیم منتخب استان به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها