جمعه, 23 آذر 1397
شناسه خبر:1134
رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان:

هدف جشنواره فرهنگی و ورزشی ورود خانواده‌ها به امر ورزش است

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان گفت: هدف از برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی در تمامی نقاط شهرستان ورود خانواده‌ها به امر مهم ورزش است.

شهرستان فلاورجان

رحمان رئیسی در حاشیه برگزاری جشنواره غذاهای سالم و باز‌ی‌های بومی و محلی در شهرستان فلاورجان اظهار کرد: امروز شاهد برگزاری اولین جشنواره بازی‌های بومی و محلی به همراه پخت غذاهای سالم و ارگانیک در شهرستان فلاورجان بودیم که این رویداد به میزبانی خوب شهر پیربکران و استقبال خوب علاقه‌مندان و به خصوص خانواده‌ها مواجه شده بود.

وی هدف از برگزاری چنین جشنواره‌هایی در تمامی نقاط شهرستان را ورود خانواده‌ها به امر مهم ورزش دانست و افزود: اگر روستاها و شهرهای کوچک شهرستان نیز با حمایت شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و اعضای شورای شهر و روستا در این اتفاق بزرگ سهیم باشند قطعاً شاهد رونق ورزش در سطوح مختلف نیز خواهیم بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان ادامه داد: همان‌طور که در برگزاری چنین جشنواره‌ای سازمان‌های مردم نهاد نیز همکاری مستمری داشتند، این مطلب را ثابت کرد که این اگر ورزش را به جوانان واگذار کنیم به خوبی از عهده اداره آن برخواهند آمد.

وی بیان داشت: برای اولین بار در شهرستان فلاورجان بازی‌های بومی و محلی به همراه جشنواره غذاهای سالم برگزار شد که در آن خانواده‌ها به صورت مشارکتی در مسابقات شرکت می‌کردند و این خود باعث نشاط گسترده‌ای در بین متسابقین شده بود.

رئیسی در پایان خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در آینده نزدیک در تمامی بخش‌های شهرستان این جشنواره برگزار خواهد شد که امید است پیش زمینه خوبی برای برگزاری بزرگ‌ترین المپیاد ورزشی همگانی که به طور هم زمان در تمامی شهرها و بخش‌های شهرستان انجام خواهد گرفت را فراهم سازد چراکه هر چه ورزش روستایی را پربارتر کنیم به طور قطع در جوامع شهری نیز نتیجه آن احساس خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها