پنج شنبه, 04 بهمن 1397
شناسه خبر:1004
گزارش لنج نیوز :

قراردادن امکانات و اماکن ورزشی شهر فلاورجان در اختیار جانبازان عزیز کمترین کاری است که برای انها انجام میدهیم

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان شهر فلاورجان افزود:قراردادن امکانات و اماکن ورزشی در اختیار جانبازان عزیز کمترین کاری است که برای این عزیزان انجام می دهیم.

شهرستان فلاورجان

امیرخانی نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فلاورجان در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان از زحمات ایشان در همکاری جهت استفاده جانبازان و معلولین شهرستان فلاورجان تقدیر کرد.

امیرخانی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات پرسنل مجموعه های ورزشی شهرستان در ارائه خدمات به جانبازان و معلولین شهرستان گفت : آقای رئیسی با حضورشان در ورزش شهرستان علاوه بر توسعه و رشد ورزش نگاه واقعا ویژه ای به جانبازان داشته اند و هر زمانی که درخواستی از ایشان جهت ورزش جانباران و معلولین شهرستان داشته به بهترین شکل به این عزیزان خدمات دهی داشته اند.

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان ارائه خدمات ورزشی به جانبازان و ایثارگران را کمترین کاری دانست که برای این عزیزان انجام داد و گفت : هشت سال فداکاری و ایثار این عزیزان در جبهه های حق علیه باطل را با هیچ چیز نمی توان جبران کرد که انشالله بتوانیم این خدمات را در آینده افزایش دهیم.

رحمان رئیسی همچنین از برگزاری مسابقات فوتسال در دهه مبارک فجر ویژه جانبازان و معلولین شهرستان خبر داد و افزود : سال گذشته این مسابقات در شهرستات با حضور چند تیم بعنوان مهمان از شهرستان های اطراف برگزارشد که با تلاش های هیات ورزش جانبازان و معلولین شهرستان امسال نیز از شهرستان های مختلف جهت برگزاری تورنمنت جانبازان در شهرستان فلاورجان دعوت شده است.

در پایان این جلسه تعدادی از سانس های سالن های ورزشی و یک سانس اختصاصی استخر در هفته در اختیار جانبازان و معلولین شهرستان قرار گرفت .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها