پنج شنبه, 04 بهمن 1397
شناسه خبر:1001
گزارش لنج نیوز :

اولین جلسه کمیته دهه فجر اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان برگزار شد

  • انداز قلم

به گزارش لنج نیوز،اولین جلسه کمیته دهه فجر اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان با حضور اعضای این کمیته و پنج هیات همگانی ؛ انجمن های ورزشی ، گلف ؛ هاکی و کاراته در دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان برگزار گردید.

شهرستان فلاورجان

رحمان رئیسی ضمن تشکر از فعالیت های هیات های ورزشی در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در شهرستان گفت : انشالله از امروز تا پایان هفته آینده جلسات متعددی با هیات ها و مدیران باشگاه های ورزشی شهرستان جهت اجرای منسجم تر برنامه های ورزشی در سطح شهرستان خواهیم داشت .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان از هیات های ورزشی خواست تا پایان دیماه برنامه های خود را به معاونت ورزش قهرمانی اداره ورزش و جوانان تحویل دهند تا با بررسی در کمیته ورزش گرامیداشت دهه مبارک فجر مورد بررسی قرار گیرند.

رئیسی همچنین با توجه به استقبال علاقمندان به ورزش در رشته های مختلف آیین اختتامیه این مسابقات را در هفته شهرستان دانست و افزود: با توجه به نامگذاری ۵ اسفند ماه بعنوان روز شهرستان ؛ برنامه های ورزشی تا هفته شهرستان ادامه خواهد یافت .

در ادامه جلسه هیات های ورزشی حاضر در جلسه برنامه های خود را جهت اجرای برنامه های ورزشی تحویل استکی معاونت ورزش قهرمانی اداره ورزش و جوانان دادند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها