دوشنبه, 25 تیر 1397

آخرین عناوین شهرستان فلاورجان

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات کیوروگی در رده های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در سالن شهید مرادی قهدریجان برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

رئیس اداره ورزش فلاورجان:

به گزارش لنج نیوز،با حضور حجه الاسلام موسوی لارگانی ؛حجه الاسلام کریمی امام جمعه پیربکران ؛ مهندس ساعدی سرپرست فرمانداری شهرستان فلاورجان ، رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان ؛ اعضا شورای اسلامی شهر پیربکران ، بخشدار و جمعی از ورزشکاران و روسا هیات های ورزشی شهرستان فلاورجان مراسم آغاز بکار احداث زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تختی پیربکران با اعتباری بالغ بر ۵ میلیاردریال برگزار گردید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،با حضور حجه الاسلام موسوی لارگانی؛رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان؛ روسای هیات های ورزشی والیبال ؛ تیراندازی با تفنگ بادی وکوهنوردی شهرستان جلسه دردفتر مدیر کل پارلمانی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های والیبال؛تیراندازی وکوهنوردی برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،عصر دیروز در مسابقات جوانان کشتی جهان در کشور روسیه محمد نظرزاده فرنگی کار شهرستان فلاورجان در ترکیب تیم ملی جوانان کشورمان موفق شد با کسب مقام نایب قهرمانی جهان اولین مدال جهانی شهرستان فلاورجان را در رشته کشتی کسب کند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان سرانه ورزشی در این شهرستان را 28 صدم متر مربع به ازای هر نفر برآورد کرد.

رحمان رئیسی :

به گزارش لنج نیوز،باتوجه به عدم همکاری دریکسال اخیردر واگذاری زمین اندرزگو با نظرمساعد وزیر ورزش و جوانان بزودی شروع به ساخت سالن سه هزار نفری درمکان جدیدخواهیم کرد.

رحمان رئیسی:

به گزارش لنج نیوز،بعد از تعطیلی مجموعه ورزشی شهید بهشتی فلاورجان که نزدیک به سه دهه فعالیت آن می گذشت ،مجموعه ورزشی تختی پیربکران هم با همین قدمت کارکرد تعطیل و آماده بازسازی و تجهیز قرارگرفت که رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قول داد در اوایل تابستان و همزمان با شروع کلاس های اوقات فراغت این مجموعه ها بعد از بازسازی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

رحمان رئیسی:

به گزارش لنج نیوز، مجموعه ورزشی شهید بهشتی فرسوده و شایسته ورزشکاران فلاورجانی نیست،تعمیرات این مجموعه بعد از سه دهه فعالیت راشروع کرده ایم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین دوره مسابقات کیک بوکسینگ IMAO استان اصفهان گرامیداشت یاد و نام شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان با حضور قهرمانان این رشته در دو بخش آقایان و بانوان در سالن شهید رهنما مجموعه ورزشی شهید بهشتی فلاورجان برگزار خواهد شد.

رحمان رئیسی :

به گزارش لنج نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان رحمان رئیسی با انتقاد از هیات نجات غریق و غواصی استان گفت : متاسفانه نجات غریق حال و روز خوبی با این شیوه مدیریت ندارد و اگر این روند اداره کردن انحصاری ادامه پیدا کند آینده خوبی در انتظار این رشته درشهرستان های استان نیست و باید مسئولین این هیات در رفتار خود نسبت به شهرستان ها تجدید نظر کنند و تفاوتی در برخورد با ورزشکار شهرستانی نسبت به مرکز استان نداشته باشند مگر شهرستانی ها چه تفاوتی با مرکز استان دارند . از سهم درخشش ورزشکاران استان در میادین بین المللی سال گذشته جوانان شهرستان فلاورجان موفق شدند ۳۰ مدال کسب کنند .

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رحمان رئیسی در نشست خبری امروز با حضور اصحاب رسانه استان اصفهان افزود: سرانه ورزشی در شهرستان فلاورجان بسیار کم است اما با همین سرانه موجود شاهد رشد بسیار چشمگیری در سال گذشته در ورزش این شهرستان بوده ایم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات والیبال جام شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان به کار خود پایان داد.

آخرین اخبار بخش ها