سه شنبه, 01 اسفند 1396

آخرین عناوین شهرستان فلاورجان

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،دومین راند مسابقات اسلالوم موتورسیکلت قهرمانی استان در فلاورجان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش فلاورجان:

به گزارش لنج نیوز،رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان افزود:نقش ادارات ورزش و جوانان با توجه به ادغام دو سازمان تربيت بدنی و سازمان ملی جوانان در برخی امورات حوزه جوانان بيش از پيش پر رنگ تر شده است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،در دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان و رئیس هیات سوارکاری شهرستان فلاورجان مقرر شد همایش بزرگ زیبا سواری در اسفند ماه برگزار شود.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان شهر فلاورجان افزود:قراردادن امکانات و اماکن ورزشی در اختیار جانبازان عزیز کمترین کاری است که برای این عزیزان انجام می دهیم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین جلسه کمیته دهه فجر اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان با حضور اعضای این کمیته و پنج هیات همگانی ؛ انجمن های ورزشی ، گلف ؛ هاکی و کاراته در دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان برگزار گردید.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،با حضور حجه الاسلام موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ؛ رئیس و معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از علاقمندان به ورزش در شهر قهدریجان با حضور در منزل هاجر صفرزاده دارنده سه مدال طلا مسابقات پارا آسیایی امارات تجلیل بعمل آمد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،به مناسبت بزرگداشت ۹ دی ماه روز بصیرت و ولایت هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان فلاورجان اقدام به برپایی رژه ،در این شهرستان نمود.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،حسنعلی ریاحی رئیس هیات هندبال شهرستان فلاورجان که در سالهای اخیر مجدد هندبال شهرستان فلاورجان را به جایگاه بالای خود در کشور رسانده است در گفتگو با لنج نیوز گفت: ازسال92 برنامه ی شش ساله ای مدون کردیم و پس ازسرمایه گذاری خیلی خوب در رده های نوجوانان وجوانان وکسب  دو عنوان قهرمانی نوجوانان و جوانان در  در لیگ برتر کشور اکنون وقت آن رسیده تا همین بازیکنان پس از طی این مسیر توانایی و پتانسیل خود را در رقابت های بزرگسالان به نمایش بگذارند .

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در پیامی از برگزارکنندگان نهمین دوره المپیاد ورزشی آقایان و بانوان روستایی استان در شهرستان فلاورجان تشکر کرد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات قهرمانی ، انتخابی آقایان استان به مناسبت آغاز هفته وحدت در محل خانه ووشو استان برگزار شد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،این مسابقات با حضور 400 ورزشکار در رشته های فوتسال گل کوچک، دویدن با گونی، لی لی مستقیم، هفت سنگ مهارتی، تیر و کمان سنتی و دال پلان برگزار شد و در پایان تیم جرقویه اصفهان به مقام اول دست یافت و تیم فلاورجان جایگاه دوم را بدست آورد و تیم های شهرضا و کاشان مشترکا سوم شدند.

موسوی لارگانی:

به گزارش لنج نیوز،موسوی لارگانی در افتتاحیه المپیاد ورزش روستایی استان اصفهان : تقویت امکانات باعث افزایش مدال‌آوری استعدادهای ورزش روستایی خواهد شد.

آخرین اخبار بخش ها