چهارشنبه, 02 خرداد 1397

آخرین عناوین شهرستان فلاورجان

رحمان رئیسی:

به گزارش لنج نیوز، مجموعه ورزشی شهید بهشتی فرسوده و شایسته ورزشکاران فلاورجانی نیست،تعمیرات این مجموعه بعد از سه دهه فعالیت راشروع کرده ایم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین دوره مسابقات کیک بوکسینگ IMAO استان اصفهان گرامیداشت یاد و نام شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان با حضور قهرمانان این رشته در دو بخش آقایان و بانوان در سالن شهید رهنما مجموعه ورزشی شهید بهشتی فلاورجان برگزار خواهد شد.

رحمان رئیسی :

به گزارش لنج نیوز،به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان رحمان رئیسی با انتقاد از هیات نجات غریق و غواصی استان گفت : متاسفانه نجات غریق حال و روز خوبی با این شیوه مدیریت ندارد و اگر این روند اداره کردن انحصاری ادامه پیدا کند آینده خوبی در انتظار این رشته درشهرستان های استان نیست و باید مسئولین این هیات در رفتار خود نسبت به شهرستان ها تجدید نظر کنند و تفاوتی در برخورد با ورزشکار شهرستانی نسبت به مرکز استان نداشته باشند مگر شهرستانی ها چه تفاوتی با مرکز استان دارند . از سهم درخشش ورزشکاران استان در میادین بین المللی سال گذشته جوانان شهرستان فلاورجان موفق شدند ۳۰ مدال کسب کنند .

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رحمان رئیسی در نشست خبری امروز با حضور اصحاب رسانه استان اصفهان افزود: سرانه ورزشی در شهرستان فلاورجان بسیار کم است اما با همین سرانه موجود شاهد رشد بسیار چشمگیری در سال گذشته در ورزش این شهرستان بوده ایم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،مسابقات والیبال جام شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان به کار خود پایان داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان:

به گزارش لنج نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان گفت: هدف از برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی در تمامی نقاط شهرستان ورود خانواده‌ها به امر مهم ورزش است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان ،اهدا اعضا بدن تکواندو کار نوجوان فلاورجانی جان سه نفر را نجات داد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،دومین راند مسابقات اسلالوم موتورسیکلت قهرمانی استان در فلاورجان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش فلاورجان:

به گزارش لنج نیوز،رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان افزود:نقش ادارات ورزش و جوانان با توجه به ادغام دو سازمان تربيت بدنی و سازمان ملی جوانان در برخی امورات حوزه جوانان بيش از پيش پر رنگ تر شده است.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،در دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان و رئیس هیات سوارکاری شهرستان فلاورجان مقرر شد همایش بزرگ زیبا سواری در اسفند ماه برگزار شود.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان شهر فلاورجان افزود:قراردادن امکانات و اماکن ورزشی در اختیار جانبازان عزیز کمترین کاری است که برای این عزیزان انجام می دهیم.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،اولین جلسه کمیته دهه فجر اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان با حضور اعضای این کمیته و پنج هیات همگانی ؛ انجمن های ورزشی ، گلف ؛ هاکی و کاراته در دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان برگزار گردید.

آخرین اخبار بخش ها