جمعه, 03 آذر 1396

آخرین عناوین شهرستان فلاورجان

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، نهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان روستایی استان به مناسبت هفته ی وحدت و بسیج به میزبانی فلاورجان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان خبر داد:

به گزارش لنج نیوز،در اوایل آذرماه با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان و هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان بزرگترین المپیاد ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی به میزبانی شهرستان فلاورجان در مجموعه ورزشی شهید بهشتی این شهر برگزار خواهد شد‌.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان :

به گزارش لنج نیوز، رحمان رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان صبح امروز در گفت و گوی خبری با خبرنگار وب سایت خبری ورزشی لنج نیوز افزود:هیات های موتور سواری و اتومبیل رانی و کوهنوردی شهرستان فلاورجان در روزهای گذشته با اعزام نیرو و مواد غذایی به کمک زلزله زدگان کرمانشاه شتافتند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز،تیم هندبال بزرگسالان فلاورجان مسابقات لیگ استان را بابرتری 27 بر 23 درمقابل تیم دولت آباد درخانه ی حریف آغازکرد.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، امیرحسین اکبری، ملی‌پوش فلاورجانی تیم فوتبال ساحلی ایران در گفت و گو با خبرگزاری فارس افزود: فوتبال ساحلی جزو آن دسته از ورزش‌هایی است که در کنار مهارت، نیازمند قدرت بدنی بسیار بالایی در وجود بازیکن این رشته است و ساحلی بازان فشار بالایی را در هر بازی متحمل می‌شوند.

گزارش لنج نیوز :

به گزارش لنج نیوز، اولین دوره مسابقات دانش آموزی "کمیته اسپوکس" با حمایت دکتر کمالی مدیریت آموزش و پرورش ، رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان، رحیمی معاونت پرورشی و تربیت بدنی و دکتر رضا نژاد مسول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان و با همکاری هیات انجمن های ورزشی این شهرستان در بخش بانوان به مناسبت نکوداشت روز دانش آموز برگزار شد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان:

به گزارش لنج نیوز،حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان و نماینده شهرستان  فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با کارکنان اداره ورزش و جوانان  این شهرستان  به مناسبت هفته تربیت‌بدنی بیان داشت: از زمان حضور ریاست جدید در اداره  ورزش و جوانان  شهرستان شاهد تحولات چشم‌گیری بوده است به‌طوری‌که امروز مشاهده می‌کنیم تمام هیات ‌های ورزشی فعال‌شده‌اند

رئیس اداره ورزش وجوانان فلاورجان:

به گزارش لنج نیوز، رحمان رئیسی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته تربیت‌بدنی تأکید کرد: خبرنگاران بازوی توانمند عرصه ورزشی هستند و هر موفقیتی که در امر مهم ورزش به وجود می‌آید با انعکاس خبر از ناحیه خبرنگاران به اطلاع عموم مردم می‌رسد.

رئیس اداره ورزش وجوانان فلاورجان:

به گزارش لنج نیوز، وبه نقل از فارس رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان گفت: باید کاری کنیم که مردم در سبد خانوادگی خود ورزش را بگنجانند.

آخرین اخبار بخش ها